Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek keressek megoldást...

Szerintetek keressek megoldást, vagy van erre egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a férjemmel úgy érzem eléggé elhidegültünk egymástól. 3 éve született egy kisfiúnk akit mindketten imádunk. Nincsenek veszekedések, vagy viták, de mintha nőként már észre sem venne. Próbáltam már olyan sokszor megbeszélni vele,de nem megyek semmire. Igazából meghallgat de nem mond semmit. Annyiféle érzés kavarog bennem. Végülis nem jár el itthonról, imádja a gyereket, rengeteget játszik vele, amire megkérem általában szó nélkül megcsinálja. De kérés nélkül szinte csak a gép előtt ül. Pedig nagyon vágynék arra, hogy odabújjak hozzá, mert vagy a gép előtt van vagy már elmegy aludni, mire a gyereket is lerakom aludni. Alig látom egész nap, a hétvége is szinte így zajlik. Mellettem él és nem velem. Hogy mikor beszélgettünk utoljára már nem is emlékszem. Neki így nagyon kényelmes, de én szeretném ha velem is foglalkozna. Annyiszor próbálkoztam rájönni, hogy hol lehet a gond, de ehhez ketten kellenénk. Ha néha kiborulok, akkor ideig-óráig változik a helyzet, aztán minden megy a régi kerékvágásban. Túl sokat kérek, túl nagy vágyaim vannak? Vagy minden férfi ilyen és fogadjam el, mert még rosszabb is lehetne? Mi erről a véleményetek?
2011. márc. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Női praktikák? Kicsit próbáld meg elcsábítani,hátha segít... és kérd meg,hogy ne gépezzen annyit.
2011. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igaz én még elég fiatal vagyok, de egy ilyen probléma tökéletes mása állt fent nálunk is fél éve

férfiból van és szüksége van néha arra hogy a nő fellobbantsa benne a vágyat

menj el csináltass új frizurát, vegyél egy két csini ruhát magadnak, lepd meg, csábítsd el őt

érezze megint azt amit a kezdetekkor érzett! :)

2011. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele... az legyen az első. igenis állj a sarkadra,menj oda,és közöld,hogy vagy figyel rád,vagy akkor alhat a nappaliban... ha vevő a beszélgetésre,és vevő arra,hogy megoldást találjatok erre,akkor jöhet a csábítgatás,addig tök felesleges. mi az,hogy a gép fontosabb neki,mint te? kizárt. emberelje meg magát,és törődjön a családjával,ne a számítógépével...
2011. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég!Mintha én írtam volna ezeket a sorokat!Ugyan ez van nálunk is szóról szóra.Félelmetes.

Azt nem írtad mióta vagytok együtt.Mi 10 éve.És ez 7 éve megy nálunk.Igazából azóta mióta terhes lettem.Nem bántjuk egymást.Nem csaljuk meg csak élünk egymás mellett.Sokszor kiborultam.Miért nem törődik velem miért utasít vissza?Megváltozott a testem és azért?Bármit kérdeztem az volt a válsz nincs semmi baj veled.Sokat dolgozik és fáradt.De mindig?Ugyan már.Én is dolgozok és mégis volna energiám rá.Semmi nem fog változni ezt tudom.Rájöttem már az évek során.Vagy megszoksz vagy megszöksz.De mivel nem tudok merre lépni és a lányom miatt is meg van kötve a kezem így maradok és élünk egymás mellett.Szóval tudom mit élsz át és,hogy mennyire sz@r mikor átnéz rajtad.Próbálj meg beletörődni vagy törj ki és kezdj új életet.

2011. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi is 10 éve vagyunk együtt és 3 éve házasok. Sokszor beszéltünk, illetve beszéltem mert Ő inkább csak hallgat, és mivel nem látja a problémát nem érti mire kellene megoldást találni. Elmegy reggel dolgozni mire felébredünk, aztán délután ha hazaér fürdik és már a gyerekkel van, addig én megcsinálom a házimunkát és este van. Amit írtatok pl fodrász, megdicséri, hogy jól áll és ennyi,de különösebben nem veri magát örömében a földhöz. El tudom csabítani, nem utasít el soha, de mindig úgy érzem, hogy Ő nem is igazán akarja.
2011. márc. 3. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisgyereket vidd el a nagyihoz...Vegyél vmi gerjeszto fehérnemut,vedd fel!!!amíg a párod gépezik,oltsd le a villanyt,lehet itasd is le elotte 1kicsit,hátolrol bujj oda hozzá,amikor észreveszi,hogy mégis hogy nézel ki abban a fehérnemuben,már állni fog a cerkája pár ms-en belul... :D

Ha van kedved hozzá,(nekem szokott lenni),akkor kényeztesd a száddal a kedvenc testrészét,mondjuk olyan 10percig és aztán szeretkezzetek 1jot. :P :D :D

Nekem ez be szokott jonni!Hidd el,másnap másként fog rád nézni,esetleg még legkozelebb o fog kezdeményezni,plusz azért jusson eszedben,hogy a férfiak vizuális tipusok és imádnak szeretkezni!!!Ezzel az eddig elmélyult kapcsolatotokat még jobban erosítheted és ugy fog rád tekinteni,mint 1igazi NO-re,nagy betukkel.

Udv.:Bia :)

2011. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:00-s

Ez nagyon szép és jó dolog is de addig tart.Ez hosszú távon nem old meg semmit!Másnap ugyan úgy át fog nézni rajta.Vagy ha másnap nem is de egy hét múlva biztos!Az meg,hogy minden este kicsípje magát az ember és a pasinak szinte semmit nem kell érte csinálni az azért kicsit túlzás!

2011. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy nem sokan ősszetennék a kezüket egy ilyen stabil langyosviz kapcsolatért, házasságért. Értem a problémád,de "Érd be a kicsivel szépen" Ákos". Eszedbe se jusson olyat tenni amivel ezt véletlen felborithatod. Egy életre megbánnád. Szörnyű tapasztalat. 33/f
2011. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!