Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez az Ellenőrző/Tájékozt...

Akkor ez az Ellenőrző/Tájékoztató füzet ügy, hogy van? 11/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!Először is nem rólam van szó.:)Azt szeretném megkérdezni,hogy ha elhagyom az ellenőrzőmet akkor veszek egy újat,de ugye annak a félévi is benne volt a 32.oldalon és akkor beírják az összes jegyet az újba a félévivel együtt?Vagy ez hogy van?Segítsetek lécci.Köszi:P
2011. márc. 4. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beleírják. Egy sima ellenőrző elhagyással nem tudod a múltadat semmissé tenni.
2011. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van.
2011. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen beírják. Főleg a félévit. Az első félév jegyeit is. De még ha azt nem is a félévit mindenképpen.
2011. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer elhagytam, és nem írtak bele semmit. Biztos van olyan suli, ahol beírják, nálunk lusták voltak:) De a naplóban úgyis benne van, szóval a szülők bármikor megnézhetik fogadóórán akkor is, ha az ellenőrzőbe nem írnak be semmit.
2011. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy az illető akiről szó van(mert írtad h nem rólad van szó) milyen suliba jár, általános iskolában sztem 100% h beírnak minden jegyet, középbe már nem biztos. De pl nálunk középiskolában is beírtak mindent, főleg azoknak akikről tudták h vmi turpisság miatt hagyták el az ellenőrzőjüket :)))
2011. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!