Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem történnek meg...

Velem miért nem történnek meg ezek a dolgok? Én miért vagyok más?

Figyelt kérdés

Lassan (Jézusooom, el sem hiszem) 19 éves leszek, még pár hónap...

Élem a kis életem, élem a mindennapjaimat. Most nem rég iskolaváltás miatt, bekerültem egy új társaságba, úgy gondolom, h egész jól beilleszkedtem:) Igaz fiatalabbak nálam, de nem gond, jól megértjük egymást:)

A helyzet az, h nekem még eddig nem volt barátom és nem is csókolóztam. Voltak akik ár próbálkoztak nálam, de úgy gondoltam, h mivel egy kicsit sem tetszenek, ezért, nem "húzom az agyukat".

De bánt már, h senkim nincs, pedig annyira vágyom rá...

Egyszerűen nem tudom, h mit kéne tennem. :/

Néha nagyon elkeseredett vagyok miatta, sőt inkább gyakran...

És már furának is, gáznak is tartom ezt a helyzetet. Szval oké, persze örülök, h nem fekszem össze mindenkivel, úgy gondolom van egy értékrendem, de azért egy csók, egy hosszabb-rövidebb kapcsolatom azért lehetne már, nem??

18/L


2011. márc. 5. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassan 19 éves leszek és nekem sem volt senkim még csókolozni sem csókoloztam. :D

Néha én is úgy érzem, hogy levagyok maradva mindenről de azért még elég fiatal vagy. Ha most elkezdenél görcsösen fiúzni az sem vezetne semmi jóra.

Szoktál járni valahova, vagy inkább otthonülős vagy? Én tudom mi a probléma talán változtatni tudnék rajta de most az időm nem engedi. Te tudod mi a problémád gyökere?

L18

2011. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj (legalábbis az egészséges aggódásmennyiségen túl ne), mindennek eljön az ideje, csak ez olyan klisés, hogy már szégyellem mondogatni, pedig tényleg igaz. Ugyanígy voltam, csak én 17 éves koromig. Most is ugyanígy vagyok, csak a szituáció változott meg, most már nem az első kapcsolatok és az első csókok hiányoznak, hanem az átlag egyetemista élet. Lényegében nem sokban tér el a kettő egymástól, csak az a különbség, hogy pár évvel idősebb vagyok és hat éve van barátom, de alapjában véve a gondok megmaradtak. Te is keresd másban a megoldást :) Legyél nyitott a különböző megoldásokra. Szentül hiszem, hogy egy problémát nem csak egyféleképpen lehet megoldani.

De tényleg elég hamar minden olyan dolog sorra kerül, amit szeretnél, emiatt ne aggódj, mert az biztos, hogy ez nem ciki. Csak akkor van gond, ha ezt kínosnak, frusztrálónak érzed. De ne érezd annak :)

23L

2011. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Havonta-kéthavonta szoktam elmenni bulizni, barátnőkkel kávézókba szoktunk beülni, néha vásárolni....
2011. márc. 5. 15:44
 4/21 anonim ***** válasza:

Van ilyen lányok,de rá se rántsatok.Én eljárok haverokkal régóta,de nekem pl barátnőm nem volt.Ezt későn érőnek nevezik.Most munkahelyen bepróbálkozott egy csaj:o , de mivel szegényke csúnya,buta így nem érdekelt a dolog,mondván lesz ennél jobb is.

Fel a fejjel csajok.

20f

2011. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
majd lesz valamikor. én 21 éves vagyok, és nincs barátnőm, de nem azért, mert csúnya vagyok, vagy félénk, hanem én döntöttem így. akik eddig lehettek volna barátnőim, egyik sem tetszett, igazából még nem találkoztam olyan lánnyal, aki érdekelt volna. tehát szerintem ezen felesleges gondolkodni, majd jön valaki, akivel egymásra találtok. persze ez nem azt jelenti, hogy várd a sült galambot.
2011. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszii nektek, de igazából tényleg nem tudom, h mit kéne tennem:(

Gyakran érzem azt, h majd egyedül maradok, és h senkinek nem kellek majd, és, h ha vmi nem sikerül vagy kapok egy rosszabb jegyet, akk észre sem veszem, de gyakran bebeszélem magamnak, h majd senkiinek nem kellek, mert buta vagyok...

2011. márc. 5. 15:48
 7/21 anonim ***** válasza:
a jövendőbelidet nem a jegyeid fogják érdekelni:)
2011. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Semmi ok a pánikra, ez az érzés nagyon sokunkban benne van, sőt, sok olyan lányban/fiúban is, akiknek évek óta van barátjuk/barátnőjük. Nem mondom, hogy természetes ez a fajta félelem, de biztos lehetsz benne, hogy előfordul. :)

A későn érő típusok semmivel sem rosszabbak, mint azok, akik már 15-18 évesen megtalálták életük szerelmét és minden hej de vidám náluk.

2011. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De azért senki nem szeretne egy buta lányt maga mellé, sztem...
2011. márc. 5. 15:53
 10/21 anonim ***** válasza:
miért hajtogatod hogy buta vagy?
2011. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!