Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá aput? Fontos!

Hogy vegyem rá aput? Fontos!

Figyelt kérdés

Átmentem pár hónapja egy másik osztályba,de nem tudtam hogy nem ad érettségit. :S És ott nem tudok figyelni,a jegyeim sem olyan jók,bolondok az o.társaim is,stb..Magyarán nem lehet tanulni. De apu nem akarja hogy vissza mennyek abba az osztályba,ahova eredetileg jelentkeztem. Mit tegyek? Anyámra nem számíthatok.

16L


2011. márc. 5. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

miért nem számíthatsz anyukádra?


amúgy meg mondd el mindezt apukádnak hogy szeretnél érettségit és hogy miért nem mehetsz vissza a régibe

2011. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

mondd meg neki, hogy le akarsz érettségizni, és ebben az osztályban nem lehet.

de akk sztem már csak jövőre menj át..

én ezt tenném a helyedben

15/L

2011. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem teljesen értem a kérdést, de megpróbálok válaszolni.

próbálj apuddal négyszemközt beszélni. Mondj el neki mindent, ahogy nekünk is. Hidd el, neki is az a szándéka, hogy a legjobban részesülj! Lehet, hogy úgy gondolja, csak azért mondod ezt, mert hiányzik a régi osztályod. Esetleg keress másik iskolát, beszéljétek meg együtt nyugodtan. :)

A zöld kezecskét megköszönöm!

2011. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért mentél át egy másik osztályba?

Apukád szempontjait is meg lehet érteni. Valamiért átmentél ebbe az osztályba, nem lehet csak úgy ide-oda ugrálni az osztályok között. Az meg, hogy nem tudtad, hogy ez nem ad érettségit, nem mentség, hiszen mielőtt átmentál valószínű, hogy anyukádék ennek utánanéztek.

Tehát először azt kellene tisztázni, hogy egyáltalán miért is került sor az osztályváltásra és utána érdeklődj itt, hogy hogyan győzd meg a szüleidet.

2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csapasd ki magad, és akkor úgysem tudnak mit csinálni apádék!

Ne járj be órákra, és az igazolatlanakból seperc alatt összejön annyi ami miatt kivágnak.


Aztán közölheted, a szüleiddel, hogy te tudod hogy mit akarsz tanulni, és tanácsot adjanak de ne irányítsanak!


Ami szerintem fontos, az az, hogy jól érettségizz és mindenképpen tanulj tovább felsőoktatásban!

2011. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:06


Bármelyik félévben át lehet menni bárhova, még másik iskolába is.

2011. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért mentem át,mert ott könnyebb,de azt senki nem mondta hogy nem ad érettségit. És ezt a sulit se szereti,szíve szerint nem ide iratott volna,de ezt választottam,de most meg nem akar átiratni máshova.
2011. márc. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!