Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvastál már párod naplózo...

Beleolvastál már párod naplózott beszélgetéseibe? Mit tennél, ha olyat találnál, amit mindenképp meg szeretnél vele beszélni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg egy másik személlyel félreérthetetlenül kialakulóban van egy megcsalás...


Amellett, hogy eléggé gerinctelen dolog más privát beszélgetéseibe beleolvasni, szóvá tennéd előtte a dolgot? Esetleg számon kérnéd?


2011. márc. 8. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem olvasnék bele, még ha ő maga tenné elém akkor se. Egyrészt mert hiszem, hogy mindenkinek joga van magánszférához, másrészt vannak dolgok amiket jobb nem tudni a másikról.

A megcsalós részéhez meg azt mondom, hogy ha netán mégis ilyen történne, akkor azért magamban is keresnék hibát.

2011. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam és nem is olvasnék bele.
2011. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik csak én vagyok ennyire bizalmatlan. :)
2011. márc. 8. 00:35
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Nagy okosság, hogy ha valaki féltékeny, akkor ott önmagával nincs kibékülve, és ezért érzi, hogy valamit tennie kell, hogy megbizonyosodhasson.. de ezek szerintem már nem normálisak..

Ha valami nem jó, meg kell beszélni. Ha már annyira nem jó, hogy nem lehet, akkor menni kell.


Ha úgy érzed, beszélj vele, de tudd, hogy a következménye az lesz, hogy minden beszélgetést törölni fog a jövőben, plusz az ő bizalma is megrendül, ahogy a Tiéd is. Vajon tudnátok mindezekkel folytatni? Volna értelme?? ...

Az is elképzelhető, hogy csak flörtölt. Az még nem bűn.. csak kérdés, hogy ezt el tudod-e fogadni, és hogy tényleg csak erről van-e szó?

Ezer kérdés minden irányból.. a válaszokat max Te tudod..

2011. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Amúgy én is régen volt, hogy olvastam bele exem beszélgetéseibe, bár nem is találtam konkrét semmit, bántott is, hogy kíváncsiskodtam... persze aztán kiderült, hogy félrekflt.. :D szóval meg van a másik oldal is.. :P

Azóta amúgy megfogadtam, hogy az volt az első és utolsó, hogy valaki után olvasgattam személyes dolgokban.. nem esett jól saját magamnak sem..

2011. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Exem egyszer feltörte az én e-mailem és elolvasta a levelezéseimet. Én naplózási szinten elújságolok mindent a legjobb barátomnak, így azt is hogy milyen helyes pasikat láttam, stb de nem csaltam meg, nem is akartam. Ő ezen totálisan kiakadt, és lecseszett, hogy hogy írhattam ilyeneket.

Én először köpni nyelni nem tudtam, hogy egyáltalán mit képzel, hogy feltöri az e-mailem, beleolvas a leveleimbe, és mivel az nem tetszett neki még számon is kér miattuk. Életemben nem voltam még olyan dühös, olyan fejmosást kapott tőlem, hogy azt a szomszéd városban is tisztán hallhatták.

Na ezek után hajrá. :D

19L

2011. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

00:40-es vagyok.

Annyi lemaradt a sztoriból, hogy a kapcsolat végén jól megkaptam a magamét, és az akkori exem, keyloggert rakott a gépre. Nagyon kiakadtam én is, de végül beleröhögtem az arcába, hogy sok értelme volt mi? Hisz nem talált semmit.. Engem csekkolt, miközben ő dgott félre.. :D

Jó kis kapcsolat volt, mi? :D Szerencsére nem is tartott sokáig.. :))

2011. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam beleolvasni, semmibe sem. Pedig tudom az emailjének a jelszavát a villanyszámla miatt, mert odakértem egyszer jelszó resetet, mert nem tudtam bediktálni, ezért felhívtam, hogy vagy azt mondja meg milyen új jelszó érkezett, vagy azt, hogy milyen jelszóval lépjek be. Az email jelszavát mondta el, de akkor is csak a villanyszámlás levelet néztem meg. Jobban bízok benne mint magamban, ha ilyen létezik...
2011. márc. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A párom előttem msn-ett régen, de volt h. elolvastam mégegyszer vagy amikro nem voltam ott,de nem bizalmatlanság miatt, csak egyértelműen máshogy viselkedik és beszél a haverjával,ismerősével mint a barátnőjével.Így is meg lehet ismerni valakit egy másik oldaláról,de ő tudja és nem zavarja, mindig elmondom ha ilyet csinálok.Én olyan vagyok, h. szeretek mindenről tudni és kíváncsi vagyok,de én se rejtek el semmit és nem bizalmatlanságnak veszem ha a párom kíváncsi valamire.
2011. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem meg van engedve hogy olvasgassak:)

de párom is olvasgathatja az enyémet,egyikben sincs semmi érdekes,de egymás előtt is beleolvasunk,semmi titok nincs


sőt,egymás emailjeit,mindenét nézegethetjük,napközben párom melóból nem tud semmi ilyenbe belépni,én igen,sokszor még az emaijeit nem hogy olvasom,hanem én is irom ha mondja hogy mit irjak...

a jelszavaink ugyanazok:D


a bizalom nem azt jelenti,hogy összezárt szájjal robbansz magadban,mert "én megbizok benne akkor is ha megöl a kiváncsiság",hanem hogy nyugodt vagy,meggyőződtél arról hogy tényleg nincs rejtegetnivalója...

23/N

2011. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!