Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kérek mindenkit!...

Habibi kérdése:

Nagyon kérek mindenkit! Megcsalna? Most mit tegyek? Hazudott, hogy szeret? Mi a hűség? Vagy csak nagyon féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

a pasimmal neten ismerkedtem meg,és amikor összejöttünk én végleg otthagytam az oldalt, de ő nem. vakon megbíztam benne. Fél év után még mindig rajta van ezért gyanús lett. Tegnap egy álnéven egy álszemélyiséggel beregisztráltam és chateltem vele.(nevezzük ezt Sarah-nak) Sarahnak azt mondta, hogy szingli, és nem is szerelmes, közben nekem állandóan azt mondja, hogy szeret, valamint azt írta, hogy már mondta vkinek, h. szerelmes belé, de a lány nem viszonozta (ez a volt szerelme, tehát nem is én). Sarah sokat csalódott már a férfiakban, és azt írta neki a barátom , hogy szeressen belé, és akkor nem fog csalódni, merthogy ő (a barátom) hűséges. Normálisan flörtölt Sarah-val, pedig próbáltam egy undok nő tulajdonságaival felruházni, mégis udvarolt neki. Még elérhetőségeket is kért, de nem adtam neki.

Már egy egész éjjelt végigbőgtem, mert nagyon fáj ez, hogy így a semmibe vesz. Hogy a szemembe hazudik, hogy szeret, hogy hetente csak 3 napot szán rám (messzebb lakik), ha én nem keresem őt, akkor ő sem keres (tehát semmi üzenet, semmi sms...). De nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni őt. Tudom az sem szép, amit most én csinálok, de megszólalt a kisördögöm, de nagyon szégyellem is magam miatta.

köszi mindenkinek


2011. márc. 8. 09:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is csalt még meg, de nem zárkózna el tőle. beszélj vele, és ha tagad, vagy nem jól reagál, akkor szerintem ne húzd sokáig vele.
2011. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szereted, csak félsz a függetlenségtől.

Egy ilyen féregre nem pazarolnék több időt, csak magadat csapod be!

2011. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod elveszteni? nem is a tied. vagy már régen elvesztetted, vagy nem is volt soha
2011. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt írom, de dobd ki a p.icsába...

Nekem volt már egy-két szar kapcsolatom, hasonló hazugságokkal, megcsalással, nem szeretéssel stb...

Még egyszer így járnék mint pl te, elküldeném a francba.

Minek akarsz egy olyan emberrel lenni aki 100% hogy nem szeret, képes lenne megcsalni, másnak egyedül állónak vallja magát...

Szerinted érez ez egyáltalán irántad valamit?

Rugd ki, mielött még ő teszi meg, az sokkal rosszabb lesz.

2011. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret és csak szórakozik Veled, sajnálom, de ez az igazság. Keress mást, aki megbecsül Téged.
2011. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
hívd Sarah nevében randira és menj el.
2011. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért gondolkodsz ezen akár egy percig is. Lebukott, nagyon keményen. Ez a pasi nem szeret téged. Sajnálom. Aki szereti a másikat, ilyen ocsmány dolgot nem művel a háta mögött, még viccből sem. De magad is leírtad: ha nem keresed, ő nem keres. Ne pazarolj erre a pasira több időt.
2011. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mellett maradsz, csak te fogsz szenvedni. Beszélj vele, hogy miért is van fent azon az oldalon? Mert egy kapcsolatban sztem ez nem normális. Én is neten ismertem meg a párom, és mikor mondtam neki, hogy én letörlöm magam mert megtaláltam akit kerestem, aztomndta ő is gondolkodott már rajta, és másnap meg is tette. Sztem ez lenne a legkevesebb tőle. Beszélj vele, de én tuti nem maradnék vele akrámit mondd. Ez egy szemét...láda 23L
2011. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarod elveszteni? nem is a tied. vagy már régen elvesztetted, vagy nem is volt soha"


Kb ugyan ezt akartam írni...

2011. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: ez még kérdés, hogy őszinte-e????
2011. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!