Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fékezzem meg az indulatai...

Hogy fékezzem meg az indulataimat?

Figyelt kérdés

Sokat veszekszünk a párommal, aminek főleg én vagyok az oka. Mostanában nagyon ideges vagyok a rossz családi körülményeim miatt (a szüleim elváltak, apámnak sose kellettem, de keresztbe tesz, ahol tud!. Ezeket azonban a párom nem érti meg, mert ő szinte tökéletes családban nőtt fel. Ha ideges vagyok ezek miatt, csak annyit mond foglalkozzak vele, stb, de én nem tudok ezzel nem foglalkozni. Ilyenkor annyira kiakadok, hogy nagyon csúnyán kiabálok vele, és olyat is a fejéhez vágok, amit nem gondolok komolyan. Próbáltam már vele megértetni a helyzetem, elmondtam, hogy ha a család miatt ideges vagyok, elég ha csak megölel, vigasztal, de nem teszi meg, mert nem érti, miért húzom fel magam napról napra ezeken, mikor változtatni úgysem tudok rajta. :S

Most egy pár napja, nem hoztam fel a témát neki, de érzem, hogy még mindig haragszik rám a csúnya kiabálások miatt. Már nem tudom, mit tegyek...


2011. márc. 8. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:
#ne foglalkozzak vele
2011. márc. 8. 12:35
 2/7 anonim ***** válasza:
számoljál 50 ig. vagy fuss és ereszd el a depressziót.
2011. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A párod a hapsi,és te vagy a nő ?
2011. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2011. márc. 8. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor öleld át te.
2011. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz!! (csak gondold végig!) ILYENKOR ÖLELD ÁT TE!!
2011. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hogy így írjátok, mennyire logikusnak tűnik...Néha pont a legegyszerűbb megoldás nem jut az eszünkbe...
2011. márc. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!