Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok egy fiúval. Nagyon jó barátság alakult ki kettőnk között. Együtt táncoltunk szalagavatón és azóta barátkoztunk össze. Mindent elmondunk egymásnak. Úgy gondoltam hogy ez az élő példa hogy létezik barátság fiú és lány között. Egy párszor meg is beszéltünk hogy találkozunk délután a városban és találkoztunk hétvégenként, nagyon jó volt vele lenni és én nagyon szeretem is társaságát és ő is nagyon szeret velem lenni. Nekem volt egy majdnem 2 évig tartó kapcsolatom ami tavaly szeptemberben ért véget. Nagyon megviselt mert én nem akartam ráadásul az illető becsapott és átvert. Ezután én nem is akartam új kapcsolatot mert nem tudtam senkiben sem megbízni. Amikor megismertem ezt a fiút akkor neki volt barátnője. Csak ő összeveszett a barátnőjével és addig fajultak a dolgok hogy szakítottak. Ezután kezdtünk el találkozni is hétvégén, de nem randi céljából csak mint barátok. Kb úgy 3-4 alkalommal találkoztunk amikor elmondta hogy ő belém szeretett. Nagyon váratlanul ért. Itt az a probléma hogy én előre láthatólag nyáron érettségi után Ausztriába mennék dolgozni. És csak 3-4 havonta jönnék haza. Nem tudom hogy hogyan működne ez az egész. Azt mondja hogy ő kitartana mellettem és várna rám. De mi lenne ha ezzel hogy kapcsolatot kezdenék vele elveszítenék egy nagyon jó barátot. Nagyon félek a csalódástól. Ugyanakkor ha ezt most elhalasztanám, lehet hogy nagyon nagyon megbánnám mert ő tényleg nagyon szeretne és megbecsülne, nagyon ritka az ilyen fiú mint ő. De mégis nagyon félek tőle hogy a távolság miatt tönkre menne ez a kapcsolat,és elveszíteném. Mégis mi lehet a helyes út? A szívemre vagy az eszemre hallgassak?
2011. márc. 14. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt az élő példa rá, hogy nincs férfi-nő barátság. Viszont én nem kategorizálnám ennyire be a "barátság" és az együttjárás fogalmát.

Beszéljétek, meg, és hza mindketten elég érettek vagytok érzelmileg ahhoz hogy féken tudjátok tartani önmagatokat, akkor lehet egy testi-lelki barátság is ez. Aztán késöbb majd alakul valamerre, mert így az sem akadály ha valamelyikötök hosszabb-rövidebb ideig kilép a másik életéből.

2011. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Úgy gondoltam hogy ez az élő példa hogy létezik barátság fiú és lány között"

Biztos hogy Ti vagytok az élő példa? :D

kb úgy 3-4 alkalommal találkoztunk amikor elmondta hogy ő belém szeretett.

2011. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam! De ez már nem barátság hanem szerelem!
2011. márc. 14. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted vágj bele :)
2011. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mint barátot,már elvesztetted,ugyanis ha nem jössz vele össze,már tudod,hogy szeret és mindig csak egy utánad sóvárgó fiú lesz...ha összejöttök,és tényleg szeretitek egymást akkor

1 ugyanúgy elmondhatsz neki mindent mint eddig

2 a távolság nem állíthat meg...

legyetek boldogok^^

2011. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom a szívedre halgas mindenképpen,mert az fontosabb!Ne menj el Ausztriába ha nem olyan halaszthatatlan a dolog,de ha mész ha nem érdemes megpróbálnod ezzel a sráccal :-)
2011. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ausztriába muszály elmennem, de hátha így is működni fog.

2011. márc. 14. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!