Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ide a GYIK-re, tényleg ennyire...

Ide a GYIK-re, tényleg ennyire tökéletes emberek járnak fel?

Figyelt kérdés
Folyton csak azt olvasom, hogy xy természetesen dolgozott az egyetem, fősuli mellett (mert hát ez alap), hazaad pénzt, hogy segítse a szüleit,akiket nagyon tisztel, 20 évesen már elköltözött otthonról, fiatalon házasodott, megfelelő egzisztenciával rendelkezik és még sorolhatnám.
2011. márc. 14. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem jól választottál kérdéseket. :) Én sok olyat olvastam már, ami elég komoly problémákról szólt.

Én pl. nem dolgoztam fősuli mellett, nem adtam haza pénzt, 25 évesen költöztem el otthonról, jelenleg (még) munkanélküli vagyok, de tényleg tisztelem a szüleimet, és elég tűrhetően élünk - hála a férjem helyzetének.

2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem. Ide főleg olyan emberek járnak fel szerintem akiknek igenis vannak problémái. Az általad leírt ember típusnak is lehetnek problémái, nem tudom honnan veszed, hogy ők tökéletesek.


L/19

2011. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 xStefix ***** válasza:
92%

Hát én biztosan nem. :)

Nálam perpill 3 dolog van, amiben jó vagyok: a szoptatás (van egy 3 éves lányom), a suli (dietetika szak) és az a bizonyos dolog, ami a férjemre és rám tartozik.

Egyébként meg...

2011. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az a kedvencem mikor jönnek a nők, aztán full kontakba megmondják a frankót, h:


"miiii??? ezt csinálta a pasid?? velem ezt csinálná én hiába 5 éve együtt vagyunk igy meg ugy vágnám ki"


"meg igy meg ugy elválnák"


"igy meg ugy dobnám ki"


"dobd ki"


"bla bla bla"


Közben meg....

Szánalmasak:)

2011. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem hiszem..:) Szerintem az általad felsoroltak közül van akire igaz a legtöbb, de nekik is lehetnek problémáik..

Mindenesetre én az találom undorítónak, mikor valaki a saját - tökéletes - példáján pedálozva leszól valakit, akinek nem úgy alakult az élete. Persze tisztelet érte, amit saját erejéből elért, de mindenki a jóra hajt, csak épp nem mosolyosnak mindenkire ugyanúgy a csillagok..

2011. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

22:16-nak:

Ja, nagyrészt tényleg gáz..xD De azért biztos van 1-2 olyan is, aki nagyon-nagyon befürdött egy hasonló jellemű pasival, és a gyanú legkisebb jelére is a világegyetem legtávolabbi pontjáig menekülne, nehogy a történelem megismételje önmagát:(

2011. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Jövök neked tökéletlenkedni, legyen jó kedved. :D

21 éves, kövér, bőrbeteg lány vagyok, alkesz apámmal élek együtt, kevés pénzünk van, tanulok, amellett időm nincs dolgozni, barátom van 5 éve, akivel vannak problémáink, de azért mondhatom, hogy okés a helyzet, a jövőm egy nagy sötét fekete folt, szerintem hajléktalan leszek egy híd alatt.

Ennél kicsit sötétebb itt-ott az életem, de még névtelenül se írom le szívesen, lehet ezért olvasol ritkábban ilyen válaszokat. (direkt jobbat se szoktam írni)

2011. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ide nem is emberek járnak, hanem földönkívüliek.
2011. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Á, nekem az a kedvence, akinek 800 milla van a bankjában.
2011. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytad, hogy már 16 évesen az egész családra főztek, dolgoztak, tanultak és vigyáztak a fiatal testvéreikre.


Amúgy így látatlanban én menőzhetek vele, hogy pl. 50 kiló vagyok, amikor az is hozzátartozik, hogy 160 centi. :D Szóval érted, féligazságok

2011. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!