Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a Budavári Labirintusb...

Érdemes a Budavári Labirintusban a Labirintus-sétára menni egy 9 éves gyerekkel? Élvezné?

Figyelt kérdés

Tudom, nem kifejezetten ez a kategória, de mégis csak CSALÁDI program :=)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 15. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
én voltam az enyémekkel, élvezték.(a kicsi 6 volt) Persze sokat kellett nekik mesélni, egyáltalán nem félősek, tehát még ijesztgethettük is őket. tetszett nekik
2011. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes :) Szerintem csodaszép, és biztos, hogy nagyon fogja élvezni, főleg a borkutat! Mármint látvány szempontjából.
2011. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És hogy van ez? Megveszed a belépőt és arra mész, amerre akarsz, bóklászol odalent, vagy van egy kijelölt útvonal?
2011. márc. 15. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez a része nekem kis csalódást okozott, egy úton tudsz körbemenni, nyílik róla pár zsákutca és ennyi. Eltévedni nem fogtok, az tuti :)

És egész biztos vagyok benne, hogy igen, a gyerekek nagyon élveznék! Hangulatos :)

Csak mindenképp nem átázó cipőben menjetek, mert pocsolyás az alja, én nyáron voltam és a cipőm teljesen elázott, plusz még a szoknyám alja is csupa víz meg kosz lett. Mondjuk ez nyáron nem olyan nagy gond, mert megszárad, de ilyenkor könnyű megfázni így.

2011. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már arra jártok: a M Nemzeti Galéria ma ingyenes : )))
2011. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És feltétlenül bemegyünk az MNG-be is, legalább megnézzük a Munkácsy trilógiát.
2011. márc. 15. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlott útvonal van, tehát átvághatsz az egyes részlegek közt, de elkeveredni nem tudsz, és tényleg csodaszép a látvány. Az ajánlott útvonalat meg érdemes betartani. A szerelmesek részlege is biztos tetszeni fog neki, a zene, a kis medence...
2011. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!