Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Neten levelezek 1sráccal már 1hónapja, de még nem találkoztunk, még nem vetődött fel ez a kérdés nála, h talizhatnánk e. Nekem nagyon tetszik. De időközben megismerkedtem egy másikkal is, aki szintén tetszik, de az első srác jobban. A másodikkal randizunk először 1pici csók is volt vele, de nem szeretném ha rögtön az lenne h akkor mi most járjunk, én még csak ismerkedés szintjén szeretném a dolgot. Mert ha közben taliznánk az első sráccal aki jobban tetszik, akkor vele szeretnék komolyabbat, persze ha ő is így gondolná. Szóval szeretnék egy kis időt, h megismerjem személyesen az elsőt, h élőben is ugyan úgy tetszünk e egymásnak és h ő is szeretné, de eddig csak email-ezés volt. Addig nem szeretnék járni a másikkal, de mit mondjak neki?

Szeretném jobban megismerni (mármint a másodikat) ? és nem rögtön járjunk. És ez idő alatt ha taliznánk az elsővel, ha lenne ilyen. Szerintetek ?


2011. márc. 15. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a mostani talipartneredbe nem zúgtál bele, akkor ne hülyítsd! Ha így van, akkor nyugodtan talizz a netessel, de ismerkedhetsz máshol is.

De azt ne tedd, hogy mindenkit megkóstolsz, hogy aztán a finomabbat választhasd.

2011. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom olyan kis fiatal tini lehetsz még (14-15 éves) aki tényleg csak egy kis szeretetre vágyik.ez nem bűn,csak tényleg ne hülyítsd azt aki nem varázsolt el.
2011. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne legyen, én tényleg csak ismerkedni szeretnék vele!Sztem nincs abban semmi ha csak ismerkedek, akár 10pasival is ismerkedhetnék, nincs benne semmi ha találkozunk. Ezért tettem fel a kérdést, mert nem azt akarom h járunk aztán közben mással talizok. Neem! Egyébként nem 14-15 vagyok, hanem 23. És nem kóstolgatni akarom őket hanem megismerni, nem testileg, volt akivel taliztam 1x és egyáltalán nem tetszett a randi után, ez miért baj, ha ismerkedni akarok csak ?
2011. márc. 15. 13:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!