Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztárom a párom? Létezik...

Sztárom a párom? Létezik ilyen? Azaz belezúghat egy "szupersztár" az utca emberébe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mért ne létezne?:)
2011. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze! Egy csomó híres embernek civil a párja!
2011. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog,hogy civil..de a felsőbb körökből valóak.
2011. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt egy olimpiai bajnok szerelmem, én pedig csak egy egyszerű lány voltam, mégis rám talált.
2011. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Paul McCartney is hogy belezúgott az "utca emberébe", aztán hogy, de hogy elváltak el..
2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Matt Damon felesége, Luciana Bozán Barroso ugy tudom pincérnő volt.
2011. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Előző vagyok

Pincérnő vagy sankos, már nem emlékszem pontosan.

2011. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(15:32 -- Paul McCartney szerelme sem az utca embere volt, abban az értelemben, ahogy a kérdező sugallja. Ha jól emlékszem, egy elegáns díjkiosztó gálán ismerkedtek meg, ahol a hölgy egy karítatív szervezet alapítójaként volt jelen.)


Szerintem ez azért ritka, mert nemigen találkoznak velük. Az igazi szupersztár nem jár a buszon, nem megy a kisboltba, nem ül be egy csöndes kávézóba, nem olvasgat a közkönyvtárban, nem megy olyan szórakozóhelyre, ahol az utca emberei buliznak. Pedig valószínűleg sokan közülük szívesen tennék, de pont nem azt élnék át, amitől az ilyen helyzet jólesik.

De ha maga a szituáció előáll, szerintem minden további nélkül szerelmes lesz, sőt ez épp a nem híres félnek lehet nehezebb, mármint a párja körüli felhajtást megszokni, az ezzel járó áldozatokat meghozni, emellett normális életet élni.

2011. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!