Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, h régi barátság, szerele...

Volt, h régi barátság, szerelem visszatért az életedbe, és működött?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig. Ami egyszer véget ért, nem véletlenül ért véget. Nem működött - és nyilván nem az idő volt a probléma.
2011. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm szülei jöttek így össze ismét másfél évtizeddel szakításuk után. Közben megéltek 1-2 kapcsolatot, de aztán újra egymásra találtak. Viszont ehhez kellett 15 év, egy komoly egzisztenciális változás és persze az, hogy mind ketten egyedül voltak épp ekkor és VOLT egy közös pont az életükben, mégpedig egy kislány. Akit az apja nem igazán látogatott addig, míg nem voltak újra együtt a mamával. Hehe, viszont én sosem gondoltam azt, hogy csak azért jófej újfent a lányával, mert az egy jó pont lenne a mamánál.

De azért durva volt akkor is, hogy otthagyta az 5 éves lányát egy fűtés nélküli albérletben az anyjával és később, mikor a lány már 20 éves lett újra felbukkant!.. De azért megesik és itt ez volt a tényleges kérdés.

2011. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ideig-óráig. Ami egyszer véget ért, nem véletlenül ért véget. Nem működött - és nyilván nem az idő volt a probléma."

Ehhez annyit, hogy nem csak ilyen ostoba dolgok lehetnek okok egy kapcsolat elhidegülésére illetve megromlására.

A szegénység, a hebrencs, felelőtlen életvitel.. A megbízhatatlanság és a felelőtlenség komoly problémák okozója tud lenni, viszont ezeket az ember kinövi évekkel később... Amit leírtam hasonló volt. A vonzalom és a lelkitársas duma megvolt csak a korai gyerek miatt az apa enyhén szabadságát vesztette és ebből ő kitört, ami érthető, hiszen alig volt 20 éves ő is. Nyilván nem akar otthon üldögélni és pedánsan törekedni a családi idillre.. Pláne úgy, hogy NB2es focista és haver+alkohol komoly szerepet töltött be az életében.

2011. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van akiknél működik,van akiknél nem. Nekem nem működött az újrakezdés,de megérte,gyönyörű 1,5 évünk volt.
2011. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy működhet. Mitől ne? Az első szakítás óta értetek agyilag, lehet, most már jobban összeilletek. De az első 3 hónap megmondja hogy lesz!
2011. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátság igen,szerelem nem. Én nem kezdek az exxel,mert ami már egyszer tönkrement az már többször se fog. Na remélem érthető. :)
2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
A bizalom nagyon törékeny dolog, akár szerelemről,akár barátságról van szó. Ha egyszer bármi miatt elveszett, soha többé nem lesz ugyanolyan a kapcsolat. A barátságnak talán egy esélyt érdemes adni, attól függően mennyire volt jó barát az illető. Ha csak haver, akkor nagyon meggondolandó.
2013. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!