Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Swinger klub szomszédságában...

Swinger klub szomszédságában vennétek házat?

Figyelt kérdés

Egy pest megyei városról van szó, nevet direkt nem írok, gondolom ez az egy van a városban, és a környéken is. Véletlenül tudtam meg a boltban az eladótól, hogy az a villa a szomszédban valójában egy swinger klub, mikor rákérdeztem ott, tud-e valamit az adott utcai lakókról. Amúgy egy csendes rész, nem ilyen "gazdag negyed" (csak a villa miatt írom, hogy ne ilyennek képzeljétek el a helyet), amolyan sima kertváros lenne. A ház amit vennénk, a klub kerítésétől is viszonylag messze van, és elég jó vétel lenne (de tartok tőle, hogy a szomszédság miatt, nem tudom). Két gyerekkel mennénk, persze a férjem és én.

Ti költöznétek egy ilyen klub szomszédjába??


2011. márc. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
itt nem kell tartani hangoskodástól meg részeg duhajkodástól. és nem fog örökké működni sem. én simán megvennék egy jó ingatlant a környékén,kit érdekel,mi folyik odabent? már persze ha tényleg swinger klub és nem kupleráj.
2011. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezek teljesen diszkrét klubok. Nem az utcán kelletik magukat a nők. A gyerekeid max. azt látják, hogy sűrű vendégjárás van a szomszéd néniéknél.
2011. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha tenyleg ilyen klub, akkor nem hiszem, hogy kint lennenek. Bent meg mindenki azt csinal, amit akar. Ha messze van, nem egymas hegyen-hatan vannak a hazak, akkor nem hiszem, hogy veszes lenne. Nem hiszem, hogy barmilyen hatassal is lenne ez ratok.


Nalunk az volt, hogy egy hazat meg akartunk venni, de az orrunk elol vittek el. Utolag kiderult, hogy a szomszed pedofiliaert ult. Na az mar mas tema lenne gyerekes csaladkent...de ettol a klubtol nem hiszem, hogy tartanotok kellene, de a hazak problemai mindig akkor jonnek ki, amikor mar ott laksz. Erdeklodj a szomszedoktol az utcaban, nincs abban semmi rossz!

2011. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen dolgok mindig diszkréten mennek, szerintem nyugodtan vegyétek meg azt a házat!
2011. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb,mintha a Kolompár József és népes családja lakna a szomszédságban.Akkor inkább a club.
2011. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
én vennék, szerintem ez nem egy olyan balós intézmény ahová Alibaba és a 40 rabló jár.
2011. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!