Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 hónap alatt nem alakult...

Ha 2 hónap alatt nem alakult ki a mindent elsöprő szerelem akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés
Vagy ez valakinél x idő után tud csak kialakulni, amikor már az eltelt x idő alatt alaposan megismeri a másikat, kötődni kezd hozzá?
2011. márc. 16. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Azért még kialakulhat, de nem valószínű.


Csak egyet nem értek! Miért kezdtek el járni, ha nincs szerelem? Erre komolyan kíváncsi vagyok, válaszolnál te is erre?

2011. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem fog szerintem. Kötődés, szeretet igen, de a szerelem vagy van, vagy nincs, akarni nem lehet.
2011. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Nálunk két hónap alatt a párom teljesen belém habarodott, 2. hónapban karikagyűrűt kaptam (nem eljegyzésre, de azért csak jelentett valamit:D) Én meg mikor felhúztam még csak annyit éreztem, hogy nagyon nagyon kedvelem ezt az embert...és fontos nekem:)


Most 3,5 év távlatából azt mondhatom, hogy az a szeretet ami akkor volt bennem még csak köszönő viszonyban sincs azzal ami most van. Lehet, hogy sosem voltam annyira rózsaszín felhőkön, de túlzás nélkül az életemet is odaadnám ezért a férfiért...és azt hiszem ezzel mindent elmondtam:)

2011. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Több tényezőtől függ. Ha egyáltalán nincs szerelem, vonzódás, akkor nehezen elképzelhető. De ha van, csak még nem kiforrott, akkor lehet belőle valami. Az is sokat számít, hogy a két hónap alatt milyen sűrűn találkoztatok, mennyi időt töltöttetek együtt.
2011. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Neeeeeeeem!Ezután már nem jöhet elsöprő szerelem!
2011. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem életem szerelme a legjobb barátom lett, és nem 2 hónap alatt alakult nagy szerelemmé...
2011. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kezdtek el járni, ha nincs szerelem?"

előző vagyok. Kapcsolat elején én erős érzelmeket éltem át, de nem "szerettem" kimondottan a páromat, ragaszkodtam, imádtam ahogy udvarol nekem, a mosolyát, a csókjait...sosem éreztem előtte mást, jobbat. Lehet sosem ültem elvakult rózsaszín felhőn, de nagyon mély és tartós érzelmeket élek át a mai napig. Ami több mint a szerelem...

2011. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*3-al ezelőtti:D
2011. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szerelem nélkül jöttünk össze a barátommal, szerintem ez nem ritkaság manapság. Ő sokkal hamarabb belém szeretett, de így fél év után én is elmondhatom, hogy rózsaszín felhőkön járok, és bármit odaadnék érte, nem tudom elképzelni nélküle a napjaimat, az életemet.
2011. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat azt az infót kihagytam, hogy a vonzódás az első pillanattól fogva meg van, a szerelem is alakul, csak valamiért még nem látom rajta azt a nagy odaadást...(igaz úgy ismertem meg, hogy komoly problémái vannak jelenleg) Lehet emiatt sem tud teljesen rám koncentrálni.


Egyébként nagyon aranyos amikor együtt vagyunk (kb. heti 3x-4x), mindig kedvesen bánik velem, ragaszkodóan ölel magához, csókol, mindig fogja a kezemet. Viszont ő sem és én sem mondtam még ki, hogy szeretlek...

2011. márc. 16. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!