Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna ha a párodat az...

Téged zavarna ha a párodat az exe úgy köszöntené fel hogy odabiggyeszt még egy "puszit" netán szívecskét is a köszöntés végére?

Figyelt kérdés

Egyáltalán minek kell exet köszöntgetni? Főleg ha az nyilvánvalóan a tudtára adta hogy nem akarja látni..Letörölte msnről, közösségi portálokról, ez a csaj mégis sms-eket meg üzeneteket küldözget neki és már elegem van. Nem is lennék kiakadva ha nem irkálná oda hogy puszi, vagy szívecske.. páromnak meg nincs képe elküldeni..



Mit szólnátok hozzá hasonló esetben?


2011. márc. 17. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak nem kell, csak magát járatja le
2011. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Kései Sirató ***** válasza:
34%

Én ezt tenném, ha nagyon felidegesítene:

Fognám a párom telefonját és írnék róla egy sms-t az exnek aláírás nélkül, hogy mennyire szerelmes vagyok és milyen fantasztikus az új kapcsolatom és megkérdezném, h nem érzi-e gáznak, h nem kopik le.

2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Azért kell köszöntgetni, mert még ha neked ez fáj is, részei voltak egymás életének. Jó meglehet h a szívecske túlzás...

Amúgy megértelek, mindegy h mi az, ha ex, akkor frászt kapok, de nem mindig hisztizek.

2011. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy nem új a kapcsolatunk mert 1,5 éves :D És a csaj a hülye, mert párom már msnről is letörölte akkor a csaj felhívta hogy miért töröltél le, hiányoznak a beszélgetéseink ( több éve nem beszéltek, asszem általánosban jártak de a csaj szerelmet vallott neki amikor mi elkezdtünk járni).. Én persze dühöngtem, de megígérte a barátom hogy elhajtja mert ez már nem az első eset és gondolom én a csaj még biztatásnak is veszi mert nem szól rá senki..
2011. márc. 17. 23:31
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párodnak nincs képe elküldeni ..akkor az szerintem azt jelenti, hogy még mindig gondol rá és talán jól is esik neki a jókívánság...szerintem a pároddal tisztázd ezt az egészet.
2011. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos tudni kell a páromról hogy annyira udvarias és annyira nincs képe elküldeni senkit... Tavaly az életét is megkeserítette az egyik kis fruska az osztályból ( családjaik ismerik egymást) hogy még csak annyit sem mondott neki hogy te hülye.. Én viszont már nagyon ott voltam hogy agyonverem.. Nem szól vissza senkinek, az ígéreteit is mindig betartja.. Én mondtam neki hogy egyszerűen törölje ki a hozzászólást.. Én szívesen vissza írnék a csajnak de magamat járatnám le csak.
2011. márc. 17. 23:35
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Nekem nem ilyen a helyzetem de elmesélem.

Én is 1,5 éve vagyok a barátommal. Előttem járt kb 1 hónapig egy 15 éves fruskával. A csaj olyanokat mondott neki h a végén h kiveri a fogát meg minden. Nekem akkor lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak és a bánkódás alatt egymásba szerettünk. És tart azóta is.

A lényeg h a csaj hívta volna régebben telefonon (már együtt voltunk) és a barátom kinyomta neki. Akkor lekopott egy időre. Most fel vette msnre a csaj de a párom letiltotta és törölte. Nem igaz h az a lotyó nem érti meg h nem akar semmit tőle! Fel-fel bukkan de h minek? Annak idején ő dobta ki akkor most mit veri a nyálát utána?


Neked kell lépned! Én kiirtam a csaj msn címét és ha mégegyszer felbukkan akkor elmagyarázom neki mi a helyzet.

Én már kitalátam h azt fogom neki irni ha nem kopik le h tervbe van a házasságunk és szálljon le.

Sok erőt kívánok hozzá és állítsd le! Ha a barátod nem teszi meg tedd meg te! A szerelmetek megér ennyit.

22/L.

2011. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elküldte :)
2011. márc. 18. 00:02
 9/22 anonim ***** válasza:
És h sikerült? Együtt laktok amugy?
2011. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

"nincs képe elküldeni"

Az, hogy törli MSNről, közösségi portálokról, nem eléggé elküldés? :)

2011. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!