Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen otletetek van furkalodo...

Milyen otletetek van furkalodo, mindenbe beleszolo, irigy anyos ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 07:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nagy széles mosollyal reagálni minden hülyeségére. bosszantani fogja, de nem tud mit tenni :D
2011. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:) igazan jo valaszok :) koszonom

megprobalok nem venni tudomast rola , de nehez lesz. Igazabol mindig megtalalja a gyenge pontomat.

pl. Az orvos azt mondta a kislanyom nem hizott eleget az elmult ket honapban. Erre most rakezdte, hogy O mindig eteti rendesen. Biztos en nem adok neki eleget enni.

A hatam mogott O is beszel, Emiatt az aposom nem kedves velem, de sosem artottam neki, alig beszelunk emiatt is tudom az anyos van a hatterben. IGazabol az faj neki hogy boldogok vagyunk es ezt akarja orokke felrugni.

Allandoan atjon. hiv, hogy mit csinalok, mit miert csinalok, mit hol mennyiert veszek. Ruhellem. Megmondtam mar a ferjemnek, de O azt mondta amig velem vagy el kell fogadnod Ot. egyebkent nyitva az ajto. Pedig nagyon szeret tudom, de megmondta az anyja mindig elso helyen fog allni ha valasztania kell.

2011. márc. 18. 18:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt mondta a férjed az elég gáz...legalábbis engem elszomorítana, sőt...

Én a helyedben odamondogatnék az anyósnak, hogy : Igen valószínű éheztetem a saját gyerekemet, nem adok neki enni...

Hátha magához tér! A legjobb nem beszélni vele, kerülni, kérdéseire nem válaszolni.

2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elmesélem, én mit teszek. Rossz az anyóssal a viszonyom már a kezdetek óta, mert mikor megismert, első dolga volt, hogy elkezdett kritizálni, és még a mai napig is gyakran levegőnek néz. Mégis az a legnagyobb gondom vele, hogy minden egyes héten ellát minket ennivalóval. Így én nem tudok főzni, mert a kaját ugye ki nem dobhatom, ha meg főzök én is, ránk rohad a sok étel. Úgy szokott ez menni, hogy ha nem vagyunk ott a párommal a vasárnapi ebéden anyóséknál, anyós telefonál a páromnak és bejelenti, hogy hozza a kaját aznap. Ekkor a párom felhív, ha épp nincs otthon, hogy majd jön az édesanyja. Nem mondja, mikor, csak hogy várjam meg. Ezt kihasználva a következőt teszem: felöltözök, és szépen elindulok sétálni a városba. Ebből aztán többféle szituáció is kisülhet, vagy összetalálkozom az anyóssal épp, vagy nem, de mindegyik előnyös lehet:) Találkozáskor persze közlöm, hogy nem tudtam, mikor jön pontosan, és ki akartam szellőztetni a fejemet. Ez afféle tiltakozás a részemről az anyós saját fegyverével, tehát indirekt módon kifejezem, hogy nem kívánatos a számomra, sem az étel, amit hoz. Ez elűzi a mérgemet, és így még a páromat sem kell traktálnom. Összességében tehát én azon az állásponton vagyok: mindenkivel úgy kell bánni, ahogy az illető velünk bánik. Ha az anyós értetlenkedik, akkor csináljunk csak nyugodtan mi is úgy:)
2012. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!