Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb külső vagy jobb belső?...

Jobb külső vagy jobb belső? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Egy feltűnően jó nőt/ pasit, vagy egy kevésbé jót, de akinek a tulajdonságai jobban megfogtak?
2011. márc. 19. 21:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodás nélkül a belső tulajdonságok a fontosabbak
2011. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Jó szöveg, ez a belső fontosabb, mint a külső, de ha nem vonz a másik külseje, esély sincs megismerni a bensőjét....
2011. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Akinek a tulajdonságai megfognak. De ez nem feltétlenül a "jófiú" kategória.

Viszont azért az kell, hogy valamilyen szinten vonzódjak hozzá fizikailag, mert ha taszító, ha kellemetlennek érzem, hogy hozzáérjek (nem csak szexuálisan, hanem bárhogy), akkor az azért gáz.

2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
ma 21:50: elég hülyeség, amit irtál, mert egy embert igen jól meg lehet ismerni pl. levélben/interneten, anélkül, hogy a külsejét látnád. Ha igy pozitivnak találja a másik, akkor a külseje alig számit a személyes megismerésnél, amennyiben az átlag közelében van.
2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
A barátom egy okos, kedves, rendes srác. Emellett -tudom nem szép dolog ezt mondani- de ronda. Szóval a külső nem igazán érdekel engem.
2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Én azt tapasztalom,hogy mindenki a külsőre pályázik,akármit is mondanak. Nem vagyok csúnya, teljesen átlagos vagyok de igy se kellek senkinek. Bezzeg az agyilag zokni,de bombázó ismerőseimet körülzsongják a pasik. Ez van, ez jutott nekem.
2011. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21.55 ös vagyok. Módosítók: nem mindenkinek,de a többségnek a külső számít.
2011. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

21:54!


Nehogy azt mondd, hogy ha kapsz egy e-mailt egy számodra nem vonzó személytől, akkor majd te válaszolsz neki?

2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azt mondanám nézz körül az utcán, akárhol, mennyi csúnya ember van és mégis van párjuk, férjük, feleségük. Mindenki talál maga mellé valakit ha akar. Mindenki tetszik valakinek.
2011. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
... vagy mindenki annyira fél a magánytól, hogy kompromisszumot kötnek.
2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!