Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment az esze, vagy csak...

Elment az esze, vagy csak simán irigy?

Figyelt kérdés

Sógornőm,40 éves,mindig éreztem,hogy furán áll hozzám,de nem tudtam,hogy miért.

Én 23 vagyok,terhes lettem,pedig nem terveztük,van egy gyönyörű szép kisbabám,és boldogok vagyunk párommal.

Sógornőm elvált,nem akart gyereket eddig,de most úgy érezte kifut az időből...ezért tavaly szeptemberben megismerkedett egy válófélben lévő férfival,majd idén februárban már sikerült teherbe esnie...A férfi annyi idős,mint a párom,vagyis a testvére,8 évvel fiatalabb...

Még nem éltek együtt...és sógornőm elég nehéz természetű nő...én eddig féltettem,azt hittem róla azért furcsa velem,mert visszahúzódó,és nehezen nyílik meg,de az unokatestvérük,akivel nagyon jóban vagyok,egy tündéri lány,elárulta hogy sógornőm irigyli a boldogságunk,és azt mondta,ugyanazt akarja,ami nekem van...

Mikor teherbe esett,páromat hívta fel,hogy csináljanak együtt terhességi tesztet,majd arra kérte nem mondja el senkinek...mert még nem biztos...nyaralni ment a barátjával 3 hétre,és utána megy nődokihoz...

közben a szüleinek mégis elmondta,mert az anyukájával jóban vagyok,és azt gondolta majd visszamondja hogy mindenki tud róla,csak én nem...

2 hétig titkolták párommal,véletlenül rá is kérdeztem páromnál,mintha megéreztem volna,de ő hárított...

unokatestvérük azt is mondta,nagyon vigyázzak,mert nem bírja elviselni,hogy boldogok vagyunk...

Páromtól megkérdeztem miért volt ez,még én lettem a rossz,mintha semmi közöm nem lenne a családhoz...teljesen kétségbe vagyok esve,hogy miért történik ez velünk...

Utóbbi időben sógornőm ugyanolyan ruhákat hord,mint én,a haját is,úgy hordja,mint az enyém,iwiwen a képeimet nézegeti,faggat az életemről...közben meg gúnyolódik velem...

nem értem miért teszi...

kedves szimpatikus nőnek tűnt,egyszerűen nem tudom elhinni,hogy irigy...unokatestvérük szerint a fiatalságomra irigy...

Félnem kellene,hogy tönkreteszi az életünk?

Normális ez,hogy egy 40es nő,aki csúnya szóval,felcsináltatja magát,az öccsével csinál terhességi tesztet,majd arra kéri nem mondja el senkinek...Nem az lenne a normális hogy egyedül,vagy a párjával csinálja?


2011. márc. 22. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
De az lenne a normális ha a párjával csinálja...de ez a Nő nem normális szerintem...
2011. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

"Elment az esze, vagy csak simán irigy?" - Én nem tudok vélemény mondani így sosem, hogy csak az egyik fél verzióját hallom. Életemben egyszer elkövettem azt a baklövést, hogy valakiről ismeretlenül véleményt alkottam... és később kiderült az ellenkezője, miután őt is meghallgattam.


Ezért itt valószínűleg most a sógornődet fújoló, és neked tetsző válaszok fognak születni, holott azért így ennyiből nem lehet róla véleményt alkotni.

2011. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez nagyon "érdekes"! :) Mármint a sógornőd.Én a te helyedben megpróbálnék eltávollodni tőle amennyire csak lehet.Nem kell durván,mert ha kedvesen közeledik úgy kell reagálnod is,de a fennt leírtak fényében mindet fenntartással kellene fogadnod tőle.Mintha minden mögött hátsó szándékot sejtenél.

Az unokatestvér honnan tudja,h a háttérben irigy lehet a sógornőd?Benne teljesen megbízol?

Arra nagyon kell vigyáznod,h testvérek között ne csinálj feszkót,mert ha tényleg annyira közeli a viszonyuk,h a férjednek nem volt furcsa tesztet csinálni vele,akkor esetleg nagyon rosszul jöhetsz ki belőle.Okosnak kell lenned.Ha még a párod össze is veszne miattad a nővérével,később kibékülhetnek,éa akkor iszod majd a levét.

Egyszerűen csak tudd,h nem fordíthatsz neki hátat,és esszerint kezeld.A boldogságodat ne engedd.Ha ő idáig negédes volt hozzád,de a hátad mögött fröcsögött,akkor tedd te is ezt.Csak a férjed hagyd ki belőle.Panaszkodj a barátaidnak.Nevessetek rajta.Én ezt tettem,amíg olvastam a soraidat. :D apró trükökkel még meg is lehet piszkálni.ha olyan cucc,smink,vagy haj van rajta,mint a tiéd,akkor minimum dicsérd meg,és mondd,h neked is pont ilyen van,kb egy éve vetted,stb....előbb utóbb mindenkinek fel fog tűnni.... :D

2011. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

Mi az hogy felcsináltatta magát?Te talán nem???

Én is 40 éves vagyok,és pont 8 évvel fiatalabb az öcsém,és nagyon szeretjük egymást.Nekik már van kát pici gyerekük,nekünk még nincs sajnos,de nagyon régóta küzdünk.Én nagyon örülök hogy boldogok,és nagyon szeretem a sógórnőmet is,pedig sokkal,12 évvel fiatalabb nálam,és szebb is,és jóval csinosabb is,és mégis nagyon szeretem Őt,legalább annyira mint az öcsémet.Nem vagyok rájuk írígy,sőt,nagyon örülök,hogy az öcsém egy ilyen lányt talált.Szerintem inkább Te vagy nagyon rossz indulatú,és úgy tűnik Te foglakozol az Ő boldogságával.Ahoz meg aztán végképp semmi közöd,hogy 40 évesen vállal e vagy sem babát!Inkább gondolom az a bajod,hogy ne csak a Te gyereked lesz majd a központban.

2011. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
én inkább azt látom, hogy neked nem tetszik hogy most ő is szülni fog.
2011. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem úgy tűnik, inkább te vagy irigy... Azt szeretnéd bemesélni magadnak, hogy egy 40 éves nő, aki gyereket vár, csak azért esett teherbe, mert neked van gyereked?? Ugyan már, királylány! Azért ennyire ne legyél beképzelt...
2011. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarlak megbántani,de te sem lehetsz 100-as....Miért lenne rád irigy? 4 évvel fiatalabb vagyok nálad,most irigykedsz rám?:D

Nem mindegy az neked,hogy kivel-mikor csináltatta fel magát? Ő dolga. Nem vagy inkább egy kicsit TE irigy?

2011. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

unokatesó nagyon megbízható lány,ő mondta el nekem ezeket a dolgokat...mindenki szereti sógornőmet a családban,ő is,azt mondta azért mondja el,mert naiv vagyok,és sógornőm mióta összekerültünk öccsével "meghülyült"

én nem várom,hogy rosszat írjatok sógornőmre,pont ez az,hogy kedveltem,de nem értem ezt az egészet...hogy miért teszi ezt velem,még azt is mondtam,hogy mindent tudok adni,majd ha neki is lesz baba...

én fogamzásgátlót szedtem,úgy estem teherbe,vállaltam a babát,míg sógornőm,azt mondta nekem,neki is lesz babája,mert felcsináltatja magát...

ő mondta nekem...

én örültem volna a legjobban,csak nem így,hogy titkolóznak előttem,hiszen én tudtam volna segíteni a legtöbbet,nemrég szültem...

te jó ég,dehogy vagyok irigy,még azt is mondtam páromnak,legalább kicsit nyugtunk lesz most a nagyszülőktől,hogy két unoka lesz...

én azt nem értem,miért irigyelné,bárki boldogságát egy 40 éves,intelligens,csinos,2diplomás nő...

azért kérdezek itt,mert anyukámnak már elmondtam,de független véleményeket is hallani akarok

de abban 100%ig biztos vagyok,hogy unokatesó nem hazudna nekem,segítőkész,kedves,nagyon megbízható lány

2011. márc. 22. 14:53
 9/14 A kérdező kommentje:

azt hogy irigy nem én mondom,értitek,unokatesó mondta nekem,én nem vettem észre,csak azt hogy fura velem...megjegyzéseket tesz...

na azért kérdeztem,hogy irigy vagy elment az esze?(kapuzárási pánik vagy ilyesmi...)

2011. márc. 22. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
40 múltam,28-nál többnek nem néznek.Soha semmit nem csináltam magammal,genetika,anyukámat 63 évesen a nővéremnek nézik,nagymamám 88 évesen se semmi,ahogy kinéz.Nagyon szerencsés vagyok,és sok hozzám hasonló ismerősöm van.Nemm tudom milyne kapuzárási pánikról írsz,azt sem tudom mi az,de ezek szerint 40 évesen már éreznem kellene szerinted.Nem érzem,és a sógornődbe sem kellene belemagyarázni.Inkább imádkozzál,hogy mjad 40 évesen te is olyan legyél mint Ő,szép,csinos,intelligens.És ha már ilyen korán sikerült szülnöd,nem ártana egy-két diplomával gazdagodnod,hogy le ne maradj a sógornődtől!
2011. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!