Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol álljak neki...

Hogyan és hol álljak neki keresni olyan albérletet ahol már lakik pár diák és társulhatnák hozzájuk? Milyen egyetem független kollégiumok vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és albérletben lakom,de nem szeretném fent tartani a nyárra és már most intézkedem kell emiatt.Akivel eddig laktam biztos,hogy nem fog visszavenni szeptembertől(őt ismertem korábban is),és így új albérletet kell keresnem lakótársakkal.Tudnátok valami ajánlani?Hol álljak neki?Korábban próbálkoztam,de nagyon fura fazonok jelentkeztek.Vagy csak kitartás kell?

Vagy ti mit javasolnátok:

a, megtartom az albérletet és fölöslegesen kifizetek 120 000 Ft-ot

b,kockáztatnátok és keresnétek valami mást

Nagyon bizonytalan vagyok most.


2011. márc. 25. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kockázat nélkül nincs siker, és 120at nem fizetnék ki a levegőbe :S
2011. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pont szeptembertol lesz nehez alberletet talalni,mert mindenki akkor szeretne berelni. szerintem menj koleszba.
2011. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi faliújságok gyakran tele vannak kiadó albérletekkel. Bár valahol a visszaélések elkerülése végett nem a faliújságon, hanem a HÖK irodában vagy valami hasonlóban elérhetők az albérleti címek.
2011. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Júliustól (a ponthatárok kihirdetésétől) tele lesznek a hirdetések albérletekkel, ahol egyetemisták keresnek lakótársat.


Amiket érdemes figyelni:


-felvi fórum albis topikjai


-ETR fórum albis topik (ha van ilyen, ELTE-n van)

2011. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentkezek koleszba is,de elég csekély esély van arra,hogy bevegyenek,főleg SOTE-s kollégiumba.
2011. márc. 25. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!