Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha több milliót...

Mit tennél ha több milliót nyernél?

Figyelt kérdés

Szóval a a következő dologra lennék kíváncsi.

Tételezzük fel hogy nyertél fél milliárdot. A családodon kívül erről más ugye nem tud.

Úgy adódik hogy megismerkedsz egy lánnyal.

Mit csinálnál? Elmondanád neki már a kapcsolat elején vagy inkább csak később beszélnél neki erről amikor már megismerted és biztos vagy abban hogy saját magad miatt szeret és nem a pénz miatt ? ( nem általánosítok, csak vannak nők akiket ez motivál erőteljesen).


Megfordítom.


Mit tennél, ha már 1 éve együtt lennél a pároddal és egyszer csak elmondaná neked hogy ő történetesen egy igencsak szép vagyonnal rendelkezik ?


Szeretném ha mind a 2 szemszögből megválaszolnátok a kérdést.


2011. márc. 28. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak, hogy tisztázzuk, nem csak a nőket motiválja a lóvé.
2011. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

nem mondanám el senkinek sem, még a legjobb barátoknak sem. ugyanígy élném az életem azzal a különbséggel, hogy befektetnék. lakás, üzlethelyiség, telek, szántóföld, deviza. majd később saját vállalkozás.

a második verziónál nem tudnám, hogy sírjak vagy nevessek. elvégre is a pénz meg tudja változtatni az embereket, így akár lehet hogy lecserélnének egy szebbre... de alapvetően örülnék a párom örömének.

2011. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és valóban igaza van ez elsőnek nem csak a nőket motiválja ilyen szempontból a pénz.
2011. márc. 28. 17:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nyernék, biztosan nem mondanám el egy új kapcsolat elején - sőt senkinek sem mondanám el. Esetleg évek után, amikor már látom, hogy komoly a dolog.

Ha az illetőről, akivel együtt vagyok, kiderülne, hogy pénzes, nyilván örülnék neki. Elvégre ki nem? De csak azért nem maradnék vele, hogy pumpoljam.

2011. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmi közöm hozzá, hogy a férfinak, aki udvarol nekem, mennyi pénze van. És engem nem is érdekel. Nem volt téma nálam sosem, hogy a bankszámláinkat egyeztessük, főleg nem az elején.
2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát a testvéreimnek és a páromnak elmondanám, de kapcsolat elején senkinek. Őket is kisegíteném. lakás, ami kell. A távolabbi rokonaimat meg a távolból névtelenül segíteném.

Adakoznék is a menhelyeknek.

Igazából hatalmas gazdagságra nem vágyok, hanem arra hogy ne kelljen mondjuk a boltban gondolkoznom hogy a tescos kaját vagy a minőségibbet vegyem meg. Szóval úgy inkább akkor is átlagosan élnék.


A második esetben meg ugyanúgy örülnék.

21/L

2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék az attól függ hogy félmilliárd forintot vagy félmilliárd eurót nyernék. Mert az nem mindegy sajnos.
2011. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem mondanám el senkinek, akit még nem ismerek:)

Szüleimnek, testvéremnek és annak a 3 barátomnak mondanám el, akik szinte egész eddigi életem során mellettem álltak és támogattak jóban-rosszban. Velük megosztanám az előnyeit a dolognak:)

De ha szerelemről van szó, ott sosem lehet elég óvatos az ember. Előbb megpróbálnám kiismerni az illetőt, hogy milyen ember, hogy viszonyul hozzám pénz nélkül.

Nem bízom meg senkiben túl könnyen, és olyan férfival nem kezdenék, aki a nővel akarja kitartatni magát: az számomra nem férfi..

2011. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Apumnak és testvéreimnek elmondanám, hisz legalább ki tudnánk fizetni a többmilliós tartozásainkat, illetve segíteném őket, bármiről is legyen szó. Egy részét felajánlanám olyan szervezetnek, ahol tudom is, hogy azokhoz kerül, akiknek szükségük van rá, a többit befektetném. Páromnak is elmondanám, mert a tartozásaink ellenére is mellettem áll már jó ideje, és velem tervezi a közös életünket.


Fordított esetben örülnék a szerencséjének, de nem használnám ki.

2011. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

szüleim adósságait kifizetném és a vállalkozásukat kicsit felfuttatnám (ehhez elég pár millió)

teljes összeget nekik nem mondanék,mert ők több milliárdot is képesek lennének elkölteni


párom van,elég sok éve,ő tudná,hisz ő mindent tud rólam mindig,de ő nem is futó kaland...szüleinek is adnék persze


többiből meg ketten kezdenénk valamit


ha kezdődő kapcsolat lenne,nem mondanám el,csak később,amikor megbizom, benne


ha forditva lenne,és csak 1-2 év után szolna hogy amugy ő milliomos,nem venném rossz néven,hisz én se cselekednék másképp

2011. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!