Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy baj, ha szinte...

Olyan nagy baj, ha szinte csak fiúkkal vagyok barátilag jóban?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és az utóbbi pár évben egyre több fiú barátom lett, míg lányból csak 2-3 van. Legtöbbször a fiúkkal lógok, és vagy még egy barátnőm vagy csak én vagyok lány ott. Anyukám viszont azt mondta, hogy nem örül annak, hogy csak fiúkkal barátkozom, mert azt fogják mondani/gondolni hogy k.urva vagyok... (járok egy fiúval, de nem csalom meg illetve nem is szoktam még csókolózni se mások előtt vele)
2011. márc. 28. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem baj szerintem normális a fiú és lány közötti barátság
2011. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha így érzed magad jól. Más véleménye miatt ne változtass azon, ami neked tökéletesen megfelel.
2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Butaság én is mindig ilyen voltam, és sosem néztek k. nak.

Amúgy meg olyan emberekkel kell barátkozni akik szimpatikusak az meg nem a nemüktől függ.

2011. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem nincs ezzel semmi baj. Fiúkkal mindig sokkal jobban kijövök, a lányok témái és világnézete viszont nagyon fáraszt.. Egyetlen nagyon jó barátnőm van, aki szintén hasonló érdeklődésű, mint én: azaz nem cipők és fodrász, hanem utazás és műszaki dolgok:)
2011. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szentül hiszek a fiú-lány barátságban. Ha anyukád állandóan emiatt panaszkodik, mondd el nyugodtan a barátaidnak, ők talán tudnak neked abban segíteni, hogy kerekasztal beszélgetést tartotok anyukáddal. Minden barátod elmondhatná, hogy ez teljesen természetes dolog! Régen én pl. letoltam az anyukámat, amiért panaszkodott, hogy a tesóm homókkal is barátkozott, pedig a tesóm 100% hetero, de nagyon kedves minden emberrel. Én sem bántom a melegeket.
2011. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!