Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Most mit csináljak?

Miért van ez? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában nem igen van kedvem senkivel beszélgetni.leginkább csak fekszem, és nem csinálok semmit.de itthon ezt nem tudják megérteni, mindenki nővérem oldalán áll, hogy én miért nem szolok hozzá, miért nem beszélek vele..és én hiába mondom hogy nincs kedvem.levagyok cseszve.és nemértem mit várnak el már.ha beszélek az a baj, ha csöndben vagyok az a baj.összevagyok zavarodva.mit tegyek hogy megértsék hogy nem szemétségből teszem, hanem mert rosszulvagyok?!..
2011. márc. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
most vagy depis vagy, vagy borzalmasan kamasz, aki úgy gondolja hozzá senki sem méltó, ne szóljon hozzá senki, mindenkinek kuss a neve.
2011. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ülj le velük beszélgetni, és próbáld megértetni velük a gondod. :)

Egyébként nem támogatom az ötletet, hogy ne beszélj velük; kicsit depressziósnak tűnt a szöveged. Ha valami gondod van, akkor azt ne a sötét szobában gubbasztva akard megoldani egyedül.

2011. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp ezaz, hogy velük lehetetlen beszélni.ha próbálnék ujra és ujra, akkor sem menne.próbálom jobbitani adolgot, de nem is tudom
2011. márc. 28. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ezzel gond lenne, hiszen a kérdésedben azt írtad, hogy ők nem hagynak békén. :)
2011. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod h mi előzménye volt a viselkedésednek? Lehet csak nem jött össze vmi amit szerettél volna elérni és most így jön ki rajtad. Nekem is vannak ilyen időszakaim.
2011. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!