Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok, ti tartjátok a...

Házasok, ti tartjátok a kapcsolatot az ex-barátaitokkal/barátnőitekkel? Ha igen, milyen formában (chat, sms, telefon, találkozgattok, stb. ). Tud róla a párotok?

Figyelt kérdés
Leírnátok azt is, hogy férfiak, vagy nők vagytok-e, és az életkorotokat.
2011. márc. 29. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A férjem előtt egy komolyabb kapcsolatom volt, vele tartom is a kapcsolatot, nem napi szinten, de e-mailezgetünk, és facebookon is követjük egymást. Ritkán találkozunk, mert külföldön élünk. Természetesen tud róla a párom, találkozott is vele személyesen, mikor hazalátogattunk. Az 5 éves fiam meg is jegyezte, hogy "Anya, még szerencse hogy nem ez az ember lett az apukám. Apa jobban néz ki!" :-)


34N

2011. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van egy fórum, ahol mindketten fenn vagyunk, néha rám ír priviben, hogy vagyok, de ilyenkor is csak pár szót váltunk általánosságokról, ünnepekkor küld egy-egy jókívánságot sms-ben, erre természetesen válaszolok, amúgy nem nagyon beszélgetünk. Olyan szinten vagyunk túl egymáson, hogy már a harag is elmúlt, régi ismerősökként tekintünk egymásra.

De ha nem hallanék semmit, őszintén az sem zavarna.

Igen, tud róla a párom, nincsenek titkaink egymás előtt, neki is volt már, hogy írt a volt barátnője, arról én is tudtam.

32/N

2011. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nehéz téma ez...:D:S
2011. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az normális, ha napi szinten chat-el és/vagy sms-ezik a csajjal (aki szintén kapcsolatban van) a férjem, és elvileg az én tudtom nélkül (a számítógép mögött van egy üveges szekrény, mindent látok, ha elég közel ülök, még el is tudom olvasni miről írnak, de ha a férjemhez lépek, rögtön elrejti a chat-ablakot)? Amit ebből el tudtam olvasni, az csak baráti hangú volt, semmi több, max. minimális tényleg ártatlan flört (120 km-re van a csaj, biztosan nem találkoznak). De akkor miért titkolja?
2011. márc. 29. 15:44
 5/13 A kérdező kommentje:
33 és 36 évesek vagyunk (ő a 33, a lány 28) és van 2 gyerekünk. És szerintem jó a házasságunk, nagyon meglepett épp ezért ez a dolog.
2011. márc. 29. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén! Nem tartom ezt túl jó ötletnek, hogy az ex jelen legyen az életünkben. Nem kell vele rosszban lenni, de nem kell nagyon tartani vele a kapcsolatot!(Csak félreértések lennének belőle.) Ami elmúlt azt nem kell különösebben "feszegetni". És hagyjuk ezt a "csak barátok vagyunk" dumát! :)
2011. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

NEM.

Minek tartanám? :O

2011. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem... 26/nő
2011. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az exemmel nem volt túl szép az elválás, már amikor megismertem a mostani férjemet, még akkor is időnként nyomult. Alig tudtam levakarni magamról.

A mai napig küld e-mailt névnapkor, húsvétkor, karácsonykor... Én ezeket megmutatom a férjemnek, de nem válaszolok rájuk.

Bár eltelt már 12 év, én még mindig emlékszem dolgokra. Ő emberileg olyan, hogy ha valaha is válaszolnék egy levelére (akár csak annyit, hogy köszi, neked is), újra nyomulna, amit nem szeretnék. Boldog házasságban élek, két csemeténk is van, neki is van felesége, gyereke, nem hiszem, hogy bármi közünk kéne, hogy legyen egymáshoz. Szerintem nem létezik "maradjunk jó barátok" olyan ex-el, akiről azt hittétek, hogy ő az igazi, majd egy óriásit csalódtatok.


A férjem egyik ex-e - már ha lehet ezt mondani egy pár hetes diákszerelemre - az egyik legjobb barátnőm lett. Csak a kölcsönös szimpátia kialakulása után mondta el, hogy volt közük egymáshoz.


32N

2011. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egyébként neki ezzel a lánnyal csak rövid távú kapcsolata volt, és pl. a családunkról is küldött neki képeket (van egy webalbumunk a , annak a linmkjét). Maga az, amit így "látok" az tényleg csak baráti, csak azt nem értem, miért ilyen gyakori???
2011. márc. 29. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!