Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Államdóan vernek, mit tegyek?

Államdóan vernek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan vernek otthon minden kis hülyeségért(pl. egy 4-esért).Nem tudom mit tegyek?Félek az árvaháztól.Nincs olyan ember akiben megbízzak.Emiatt egyre jobban romlik a tanulmányi eredményem.Megjegyzem 5-ben kitűnő mos 7-ben 3-4 vagyok.
2011. márc. 31. 18:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom milyenek a szüleid, de le kellene űlni velük és megbeszélni rendesen.
2011. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Azért ütnek mert 4-est kaptál?:S

Milyenek a szüleid?!?

Menj és jelentsd fel őket vagy a gyám hivatalhoz fordulj.

Ha a szép szó nem elég...csak akkor fordulj segítséghez.

2011. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
De félek az árvaháztól.
2011. márc. 31. 18:15
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el egy tanárodnak, osztályfőnöknek, biztosan fog segíteni, neki az a DOLGA, hogy segítsen.

Együtt fel tudjátok keresni a gyerekvédelmiseket, akik majd "védelembe vesznek".

Ez nem azt jelenti, hogy árvaházba kerülsz, hanem kapnak a szüleid és te is tanácsokat, hogy jobban meg tudjátok oldani a gondokat, és odafigyelnek arra, hogy ne bántsanak.


Semmi extrát nem jelent, csak kapcsolatot kell tartani egy szociális munkással, aki a családgondozó, ő ad tanácsokat.

Egy kicsit olyan, mint a családterápia.

2011. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Tesómat is régen nyújtófával verték és 18 évesen elszökött.
2011. márc. 31. 18:16
 6/52 A kérdező kommentje:
De ha elmondom valakinek akkor még jobban és nagyon megvernek.
2011. márc. 31. 18:17
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

hát ha engem 4esért vernének, én inkább vágynék az árvaházra(igaz néha egy hármasért is pezsgőt bontunk : D)

amugy gondolkodni kéne nekik..5. a kisujjába van mindenkinek, 7.be meg jönnek az új tantárgyak, a régiek nehezebbek..ha igy megy tovább a gimibe nem tudsz majd járni mert agyonvernek..szoval beszélj velük..

2011. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
De már nem tudok tanulni normálisan mert azon gondolkozok tanulás helyett hogy mikor és miért vernek meg megint.
2011. márc. 31. 18:18
 9/52 A kérdező kommentje:
És 5 éven át kitűnő voltam,és trombitaversenyeket nyertem.Mára már egyik sincs meg.
2011. márc. 31. 18:19
 10/52 anonim ***** válasza:
62%
Akkor tudod mit? Ha tényleg ez a helyzet, hogy ilyen brutális szüleid vannak, akkor kérj meg valakit akik jól szétverik őket úgy ahogy ők teszik a saját gyerekükkek(mondhatom azt is hogy az ilyen nem szülő, ezért szüli meg a gyerekét, hogy verje readásul ilyen brutál módon?!nyújtófa meg ehhez hasonlók..)... Vagy szerezz be valamit amivel megvéded magad, vagy egyszerűen járj el önvédelmi tanfolyamokra és ne hagyd magad, hogy verjenek! Főleg, hogy ezek miatt már a tanulási eredményeid is rosszabbak lettek:S Még is hogy gondolják, hogy ez megoldás mindenre? Nagyon "eszesek" lehetnek ...
2011. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!