Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett ilyen? Miért...

Mitől lett ilyen? Miért változik meg valaki ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy unokahúgom, akivel régen nagyon jóban voltunk. Egy ideje csak a szüleivel beszélek, a lánnyal már kb semmi kapcsolatom nincs, el is költözött otthonról.

Ma megláttam róla a neten több képet is, ahol alig ismertem rá: tetovált szemöldök, szoli barna (inkább fekete) műkarmok, és most nagyobbíttatta meg a melleit. 21 évesen.

A szülei ellenezték a műtétet, nem ők adtak neki pénzt rá. Nem tudom miből volt rá pénze, de szerintem ez nem jó dolog...


Vajon ilyen is fog maradni mindig most már?


2011. ápr. 1. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eddig túlzottam korlátozták, és most pár évig kitombolja magát.
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha tippelhetek, valami pénzes pasija van, és egyiküknek sincs ízlése, b eset, hogy annyira kellett neki a pénz, hogy elvállalt nem teljesen tiszta munkát is.

És 21évesen? Igen, valószínűleg ilyen lesz, az agyát valahol biztos elhagyta már.

2011. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
felnőtt és valószínű teljesen más társaságba került.
2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy a külső megváltozott, a belső nem biztos, hogy (rossz irányba) változik
2011. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem biztos de lehet hogy a hormonok
2011. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen az ízlése és mostmár megengedheti magának és nem is szól bele senki. Mit kell ezen csodálkozni? milyen "ilyen"? Jóhogy nem már le is hülyézed, bár évek óta nem is beszéltél vele.
2011. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!