Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már nős férfi szeretője...

Voltál már nős férfi szeretője? Mi lett a vége, kit választott? Téged vagy a feleségét?

Figyelt kérdés
Közben milyen érzéseid voltak? Nem furdalt a lelkiismeret hogy nős emberrel folytatsz viszonyt?
2011. ápr. 2. 19:55
1 2 3 4
 1/38 napietus ***** válasza:
62%
viszonyom nem volt, kaland igen. utólag tudtam meg, hogy nős, de ha nem lett volna az, akkor sem terveztem volna vele hosszú távra :) szóval nem volt döntési helyzetben :P
2011. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Aki ilyenbe belemegy, az lealacsonyítja magát.
2011. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

A szerető mindig szerető marad. A pasik a "rendes" lányokat veszik el. Ha netán borul a házasság, akkor sem a szerető lesz az új barátnő/feleség.

Ha ugyanis szeretne, akkor ELŐBB elválna, hogy ne kényszerítsen téged megalázó helyzetbe.

2011. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
42%
ui: lelkifurdalásod ne legyen: nem te vagy a hibás azért, mert a pasi egy gerinctelen féreg. A kapcsolatuk kettejükön múlik, nem rajtad.
2011. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 napietus ***** válasza:
59%
ja, szóval ha Te most ilyen helyzetben vagy, ne várj ettől a dologtól többet, mint amennyi van benne. a pasik ezeket a viszonyokat üres óráik kellemes eltöltéseként kezelik, tedd ezt Te is, másképp csak rosszul jöhetsz ki a helyzetből, és állandóan ki leszel szolgáltatva érzelmileg.
2011. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen volt. Azóta is lelkiismeret furdalásom van miatta. Eleve úgy terveztem, hogy nem lesz választási helyzetben, sosem tudtam volna feldolgozni, hogy szétszakítok egy családot (azóta született még gyerekük). A pasinak előttem és utánam is voltak kapcsolatai a felesége mellett. Nagy szerelem volt egyébként...Én vetettem véget a dolognak, mert nagyon szerettem, és kapóra jött egy külföldi meló - ott túl lettem rajta. Azóta is jóban vagyunk, ha összefutunk egymásra mosolygunk :) Szép emlék.
2011. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsónak teljesen igaza van!!! Jól jegyezd meg amit írt, én is megjegyzem!
2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
41%
Igen voltam. Most az én férjem. Később lehet, hogy másé lesz. Ki tudja. Egyáltalán nem volt lelkiismeret furdalásom, miért lenne? 1. Amikor összejöttünk, nem tudtam, hogy nős. 2. Amikor kiderült ő mondta el. 3. Szar volt a házassága. 4. Most boldog.
2011. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
44%

én 4 hónapig voltam nős pasival,most lett vége 1 hónapja. Igazából mi az elején megbeszéltük,hogy ha esetleg én is több energiát fektetnék ebbe a "kapcsolatba" akkor szóljak hogy ezt ne folytassuk tovább mert ő sem áldozhatja fel magát!házasságát miattam. Persze én nem is vártam volna el hogy miattam váljon el mivel tudom hogy még túl fiatal vagyok.Szóval inkább maga miatt váljon el,mert az biztos ha valakinek már csak a gondolat is megfordul a fejében hogy megcsalja a másikat,ott már nem olyan a szeretet.Persze amikor vége lett rosszul éreztem magam ,de már elmúlt! És nem bántam meg,az a lényeg!

És persze magyarázhat meg okoskodhat mindenki hogy soha nem tenné meg hogy belemászik más kapcsolatába...én sem gondoltam volna magamról és ez lett... nem lehet parancsolni az érzéseknek.

2011. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%

igen, de még nagyon fiatal voltam, és nem volt gyereke a fickónak. nem tartott sokáig, kb fél évig.

néha kicsit furdalt a lelkiismeret, és nem is dicsekedtem vele senkinek.

tudtam, hogy nem szeretnék tőle ennél többet, heti 1-2x összefutottunk, jól éreztük magunkat. a fickónak iszonyat jó szövege meg humora volt.


mára már van neki 2 csodálatos gyereke, akiket imád, és mindent megad nekik. alapvetően a feleségét is szereti, csak úgy érezte akkor, hogy neki kevés az, amit az asszony adni tud, és ezért keresett máshol is boldogság-morzsákat.


ő tanított meg autót vezetni, ha volt egy kis ideje, akkor magával vitt a vidéki tárgyalásaira, kicsit talán apapótlék is volt nekem. a mai napig szeretem mint barátot, de miután "szakítottunk" nem volt köztünk semmiféle erkölcstelen interakció :D

2011. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!