Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresek egy személyt aki nem...

Zsanda kérdése:

Keresek egy személyt aki nem magyar állampolgár. Se iwiwen se facebookon nincs. Nevét cimét szül dátumát tudom. De email cimet szeretnék ill telefonszámot. Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

White pages az adott országban. Ha olasz, akkor beírod, hogy "white pages +Italy", azon belül pedig a nevét. Esetleg ha ismered a helyi szolgáltatókat, érdemes rákeresni a mobilszámára is névvel együtt, hátha...

De a Google is barátod, ha nem nagyon gyakori a neve, hátha kidob valamit, amin el tudsz indulni.

Milyen nemzetiségű egyébként?

2011. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

írsz neki egy levelet és elkéred


vagy ez túl egyszerű lenne?

2011. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
én is google-n nyomozok egy két ember után... pl így tudtam meg ,hogy a hugom eléggé szar felvételit írt angol előkészítőre :S... nem merte elmondani...
2011. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemzetközi tudakozó.. azt hiszem 199 a telefonszám.
2011. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Levelet nem irhatok neki mert más kezébe juthat.Német személyröl van szó.Google-n túl vagyok vannak ilyen nevezetüek fent csak pont ö nincs ott.

Telefonszámát is kerestem az sem adta ki a gép.Fogalmam sincs még mit lehetne tenni.

2011. ápr. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!