Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem?

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Anyám még mindig irányítani akar és bele akar szólni az életemben. Eddig sem volt túl jó a kapcsolatom, de mióta abortusza volt (ennek 4éve) azóta teljesen megkeseríti az életemet.

Egyedüli gyerek vagyok, 3 vetélése volt utánam és egy abortusza. Mindig is beleszólt az életembe, de mióta nagykorú lettem egyre rosszabb.

Átkerültem másik suliba is szóval kezdtem önállósodni és nem tetszik neki a dolog.

Suli után mindig haza kellett jönnöm, nem mehettem egyedül bulizni, csak úgy ha valaki elkért tőle. Aki pasi tetszett azt mindegyiket elüldözte mellőlem, mert nem illünk össze és nem törődött a boldogságommal. Mikor összejöttem egy új pasival és nem jött meg 2 hétig elmondott minden k.rvának, r.bancnak, sz.jhának mert azt hitte, hogy terhes vagyok.

Mikor valami rosszat csináltam mindig kaptam és nem merek vele ellenkezni, mert a mai napig ha nem tetszik neki valami akkor megpofoz.

Pedig már dolgozok is, ha szükségük van pénzre akkor tudok neki adni egy szó nélkül, tanulok is mellette kitűnő eredménnyel. de nem érdekli őt. én vagyok a rossz a piszok, a szemétláda én ezt már nagyon unom.

De mivel vétettem ekkorát, hogy így büntet és mindenáron tönkre akarja tenni a boldogságom?


2011. ápr. 5. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tudom könnyű mondani hogy költözz el..de költözz el..

utána meg hagyd a francba ne törődj vele felé se nézz.. ha mégse tudsz elköltözni(mehetnél haverhoz, másik rokonhoz) akkor meg rakd helyre mond meg h felnőtt vagy és a K.RVA ÉLETBE UNOD MÁR ÉS KUSSOLJON ÖRÜLJÖN H ADSZ HAZA PÉNZT!! ha nem változik ne adj pénzt...ennyi

2011. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nyomhatja veled kapcsolatban a szivét! Ràkérdeztél màr, hogy mégis mi a baja veled?


Ha megkeresed a kenyeredet keressél magadnak egy fészket, ahol megtalàlod a nyugalmadat.


Viszont irigységbõl is csinàlhatja veled.

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kellene költöznöd!:S

Ez így nem élet!:S

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pasidat, vagy ha az nincs, valami közel barátot hogy beszéljen vele.
2011. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem anyád fél, hogy egyedül marad. Ő okozta ezt magának, nem te vagy ebben a hibás, de akármennyi idős kellene neki egy társ. Lelkifurdalása is lehet az abortusz miatt. Amúgy van neki valakije?

Persze ha ilyen sárkány, akkor nehéz lesz, de számára ez a megoldás. A gyerek nem tud segíteni a szülein, ne hagyd hogy bántson, állj a sarkadra. És nagyon vigyázz arra, hogy ne tanuld el tőle a viselkedési mintákat. Legyél boldog.

2011. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennél az is jobb, ha a fizetésed 3/4-részét albérletre költöd. Igaz nem nagyon tudsz félretenni, de legalább élhetsz, sőt nyugalomban élhetsz. Hidd el minden pénzt megér. Így soha nem lesz kapcsolatod, se boldog életed. Lépni kell, minél gyorsabban. Esetleg keress korodbeli havert, barátot, akivel közös albérletbe mehetnél. Akkor anyagilag jobban jönnél ki. de ne maradj otthon tovább.
2011. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
18:28-as válaszolónak igaza van, halgass rá! :)
2011. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon rossz lehet, de nem tudom mit kéne tenned. Nekem van magánéletem, de anya nagyon veszekedős ami borzasztó tud lenni. Egyszer egy veszekedés alkalmával leköpött és akkor voltam 23 éves.Lehet igaza volt nem tudom. Nekem nincs még gyerekem, de biztos, hogy én soha nem tudnám leköpni.
2011. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így akarja megakadályozni, hogy te is elkövesd az ő hibáját.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukád magányos és ha te felnősz akkor ő egyedül marad, de 22 éves dolgozó nő vagy ne hagyd magad mutasd meg hogy te már nem kisgyerek akivel kiabálhat, megverhet ne hagyd magad elnyomni.
2011. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!