Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az a csaj, aki...

Normális az a csaj, aki valamilyen közösségi oldalra naponta tesz fel magáról új képet?

Figyelt kérdés

Nem is egy barátnőm csinálja ezt az ismerősi körömben hogy szinte ugyanolyan képeket tölt fel magáról naponta pl. facebookra. Szinte mindegyik megvan photoshoppolva. Szerintem nagyon gáz,meg beteges. Mikor megkérdeztem egyiküket hogy minek annyi kép,azt mondta mert másnap már unja az előzőt.


Szerintetek ez normális dolog??


2011. ápr. 5. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan unatkozik!
2011. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is van ilyen ismerősöm, de igazából nem zavarna hogyha magával az emberrel nem lenne bajom... Szedd ki az üzenőfalról hogy ne mutassa a posztjait és kész:D
2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.Szerintem egy közösségi oldalon nem magát kellene nézegetnie.Mivel egy rég látott ismerőse mindegy,hogy melyiket látja meg az 50-ből neki akkor is új lesz bármelyik.Ennyi erővel minden nap megváltoztathatja magát stb...mert minden reggel ugyan úgy néz ki a tükörben...Attól még h. ő unja más nem biztos:)

De ők tudják,bízd rájuk>.<"

2011. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aligha hiszem, hogy a te dolgod lenne...nem mellesleg te nem vagy egy jó barát, ha a barátaid kibeszéled
2011. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
15 évesen még normális.
2011. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem beszéli ki, csak tanácstalan.
2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem kibeszélés -.-" Csak megkérdeztem mások véleményét is,mivel sokan mondták,meg írják is pár csajnak hogy minek annyi kép?!


Engem nem zavar,csak szerintem az már beteges hogy valaki unja a képét és azért rak fel még másik 100-at. Ettől függetlenül jóba vagyok velük és bírom őket.

2011. ápr. 5. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez enyhe önimádatra utal.. Én sem értem, minek feltenni annyi képet, ráadásul egyformát.

Az meg hogy minden nap tölt fel - hát nem egészséges szerintem, ha az embert ennyi időt tölt ezeken az oldalakon, de majd megunják, kinövik.

2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és az normális, aki naponta 20 új képet tölt fel a babájáról?? elhiszem én, hogy oda meg vissza van a boldogságtól, na de azért ez már túl megy a normális határon...
2011. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!