Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
apám lassan 70éves lesz,édesanyám 1hónapja halt meg és én meg a családom együtt élünk apámmal.Viszont állandóan ugráltat,egyáltalán nem jó a kapcsolatunk,szinte csicskának néz,aki mindent ugy tesz,ahogy ő mondja.Nem birom már,sokszor el is megyek itthonról a kislányommal mert annyira elegem van belőle.
2011. ápr. 6. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Vele éltek?

Ha igen, hát költözzetek el.

2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézd. én 14 éves vagyok. apukám 73éves. ne tedd meg azt, hogy érezteted vele, hogy idegesítő. tudom, mennyire nehéz. mondjuk apu kb 40éves módjára viselkedik. 120-al vezet, éjjel-nappal dolgozik a rendelőben, ilyenek. ne éreztesd vele h mennyire idegesítő.!! én mindigis utáltam ha valaki az öregeket bántotta. csak gondoltam szólok, hogy ink ne :)
2011. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen vele,mert amig anyu élt,ő kordában tartotta,most viszont...én mégcsak 24vagyok a párom 29 és van egy 20hós kislányunk.A lakás meg az enyém.
2011. ápr. 6. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
add be otthonba.neki is jobb lesz. ha lerobban fogod tudni ápolni? a nagyim 88éven halt meg,az utolsó évben olyan volt mint egy csecsemő. ha tudod,keressetejók neki egy otthont. mindenkinek így lenne a legjobb
2011. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*az utolsó 8 évben
2011. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs pénzem otthonra sajna,de igy tudom,hogy nem fogom birni.
2011. ápr. 6. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
van ahol a nyugdíjáért is beveszik
2011. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő tudna hova menni,de nem akarok én lennia rossz a tesóméknál,hogy "kidobtam"aput,holott ők is tudják,h.milyen:(
2011. ápr. 6. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom, akik ketten vannak testverek es megbeszeltek, hogy egy honapig itt, masik honapban amott van az idos anyuka. Igy mindenki egyforman veszi ki a reszet a gondozasbol (es a kellemetlensegek elviselesbol), es amikor nincs ott, kipihenheti magat tole, tobb turelme van hozza. Jol mukodik a dolog, probaljatok ezt igy megbeszelni ti is, szoritok, hogy osszejojjon es ne idegesitsen agyonra az idos apukad!
2011. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!