Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nah szóval 2008-ban találkoztam egy lánnyal aki nagyon tetszett bár a vallása miatt csak barátok lehettünk volna de én addig hajtottam utána udvarolgattam, hogy 1 hónap múlva ő is belém szeretett, majd titokban találkozgattunk és nagyon nagyon szerelmes voltam és ő annyira nem ami később kiderült majd 2009-ben a szülinapján valami sulis buli volt és akkor felhívtam, hogy boldog szülinapot kívánjak stb.. de ő meg hamar lerázott mert inkább egy másik sráccal táncolt.. ez nem esett valami jól de nem szakítottunk majd fél évvel később rájöttek a szülei, hogy velem van és akkor állítólag ( bezárták a házba, megverték, meg nem ehetett a családdal.. ) és végül mivel iszlám vallású és tudjuk milyenek.. a szülei egy 25 éves gazdag pasihoz hozzá akarták adni ő meg bele egyezett mert ebben látta a kiutat már megvolt az eljegyzés ő 20 éves volt én meg ilyenkor mondtam, hogy jó kiszállok akkor ez nekem sok 17 voltam amúgy..

De aztán felhívott és mondta, hogy mindent másképp tenne meg stb.. aztán mondta, h vegyem vissza de én nemet mondtam, aztán időre nem is beszélgettünk majd én összejöttem egy 15 éves lánnyal de csak 1 hétig voltam vele mert még mindig őt szerettem és nem akartam átverni.

Aztán nem tudom mit történt de tavaly nyáron diplomázott és utána akarták megtartani az esküvőt de a csaj meg nem ment el a saját esküvőjére mondva a csávónak hogy még engem szeret, én azt hittem csak hazudik de nem mert a csávó felvett msn-re és elmondta, hogy mivel csábítottam el 17 évesen meg stb.. nem érti még rám volt mérges hogy elveszem tőle.. az esküvős dolog után majdnem összejöttem vele megint csak akkor meg a huga kezdett el olyanokat hazudozni a saját nővéréről, hogy ne fogadjam vissza stb..

és hát nem fogadtam vissza most meg már túl sok idő telt el nem tudom, hogy tudom-e vagy fogom-e még őt szeretni úgy ahogy akkor meg aztán nem is tudok megbízni benne... egy kapcsolat meg szerintem a bizalomra épül de ő mindig azt mindig azzal jön, hogyha igazából szeretsz akkor megbocsájtasz ha nem akkor nem is szerettél, de ez nem igaz..

és most még mindig úgy szeret mint én anno szerettem őt, de én meg utálom meg szeretem is nem tom, hogy van ez pl féltékeny vagyok ha más pasi ír neki facen meg ilyenek, viszont utálom, hogy eldobott meg úgy beszélek vele mint a kutyával de ha nem beszélek akkor meg hiányzik :S de ha ott van akkor meg eldobnám magamtól..


szerintetek mit tegyek :( ?


2011. ápr. 10. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Bevallom őszintén, annyira túlszaporítva rizsáltad el ezt az egészet, -- mint egy lány, akit nem le7 lelőni, -- hogy képtelen voltam végigolvasni rendesen. De azért asszem a lényeget értem. >;-)


Komolyra fordítva: ezt sokkal 1xűbben és csiki-csuki-mentesen is le le7ett volna írni, és sztem itt is megintcsak az van, hogy nagyon jól tudod a választ a kérdésedre, cska nem mered meglépni. Gondolj csak bele! A szerelem és a gyűlölet ROKONÉRZELMEK. És ezzel gyakorlatilag el is árultam neked, hogy mit kéne tenned. ;-)


Ne félj meglépni, amit meg kellene lépned. Ha a csaj képes volt NEM ELMENNI A SAJÁT ESKÜVŐJÉRE azért, mert még mindig téged szeret... MIT AKARSZ MÉG??? EZ NEM ELÉG JEL NEKED, HOGY MIT KÉNE TENNED?



Rizsázás hyleytt inkább NÉZZ SZEMBE A FÉLELMEIDDEL, ÉS LÉPD MEG, AMIT MEG KÉNE LÉPNED, CSAK NEM MERSZ!


Üdv: EE

2011. ápr. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem nem ment el az eskuvojere, es tenyleg csalad szervezte, akkor mar nem lenne itt. Muszlem csaladban ilyen nincs, hogy a csaj nem megy el. Szerintem hiteget, de tudod Te nagyon jol, hogy semmi eselyed nincs vele a jovore.
2011. ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg tudtad volna szöktetni? Volt saját házad, ahová vihetted volna, vagy testőreid, akik megvédték volna a családtól? Rögtön feleségül is vetted volna? Ha nem, nem hibáztathatod, csak mert életben akart maradni.
2011. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is tudnánk össze házasodni mert nem ugyan az a vallásunk ő mindig mondta hogy legyek én is muszlim és akkor minden rendben lesz, én meg utána jártam és körülmetélni tuti nem fogom magam xD..
2011. ápr. 10. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!