Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó?

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.ELmondtam anyumnak hogy bisexnek érzem magam és tetszik nekem egy fiú.Elfogadta hogy bisex vagyok,de nem engedi hogy találkozzak vele.Úgy gondolja,15 évesen neme z a helyén való.De én szeretem azt a fiút.Apumnak nem mondtam el,mert nem tudom elfogadna -e.Szerintetek mit tegyek?vagy elmondjam apumnak?esetleg hogyan puhítsam meg anyut?

Köszönöm T-T


2011. ápr. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Inkàbb a tanulàssal foglalkozzàl, nem vagy te semmi, csakis fiu, még fejlõdõ korban vagy, sok minden fog még vàltozni, a divatot meg ne kövesd.
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered apukádat,hogy nagyon ki akadna-e.Értsd meg őket,hogy nekik milyen érzés,hát nem lehet könnyű,de a te életed lesz.És ha elrontod akkor nekik is fáj és nem akarnak neked rosszat:) El kell fogadnod a kritikáit és még sok emberét is.Magyarázd el anyukádnak,hogy ez van,ezt szeretnéd,talán megváltozol és ezt így fogadja el.A fiúval sulin kívüli talit is szervezhetsz ha nagyon akarsz vele találkozni.:) Sok szerencsét!Remélem nem akadnak ki és elfogadnak így ahogy vagy:D
2011. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon sokat változhatsz addig! Hülye példát hozok fel de régebben ment egy show Tila Tquila volt a főszereplő csaj benne. Én komolyan azt hittem,hogy most biszex vagyok mert nagyon bejött mint nő holott én is az vagyok. AZtán rájöttem,hogy nincs velem smemi baj és nem is értem,hogy akkor mi volt velem,mert most már nem izgat. Ráájöttem,hogy a pasik érdekelnek 100%-ig. Szóval Te is változhatsz és ha most elmondod apudnak késöbb meg rájössz,hogy nem is vagy az ,az elég cikis lenne.
2011. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:D

Am még csak 6 pasim volt eddig :D

2011. ápr. 14. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
6 pasi után érezted úgy, hogy bisex vagy? Kis fáziskésés. Amúgy meg találkozz vele szerintem, ha ezt elfojtod magadban a tiltás miatt komolyabb lelki gondjaid lehetnek majd. Apádat nem ismerem, de egy idő után neki is meg kell tudnia. És nem homosexuális vagy, csak bisex.
2011. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!