Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam helyre? Próbálja...

Hogyan hozzam helyre? Próbáljak vele beszélni?

Figyelt kérdés

Az egész 2 évvel ezelőtt kezdődött,amikor eléggé el voltam kenődbe (az akkori barátommal szakítottunk,a legjobb barátnőmmel alig beszéltünk,anyáék szétköltöztek).

És hát...össze jöttem egy nős férfivel,aki nálam idősebb is volt.Tudom,nem lett volna szabad,nem szép dolog,de bele szerettem :$

Másfél évig volt viszonyunk,majd szakítottunk,mert fontosabb volt neki a munkája,mint én.Miután szakítottunk,rá pár hónapra a felesége valahonnan megtudta,hogy a férje megcsalta,ezért elvált tőle.

De anya rájött,hogy viszonyom volt a pasival (Anya jóban volt a pasi feleségével),ezért apához költöztem,apát pedig annyira nem érdekelték a szerelmi ügyeim.

De most kb fél éve újra együtt vagyok a férfivel,bár kevésbé titkolózunk,hozzá is költöztem.

Anyával már majd' egy éve nem beszéltem.Ő rettentően megharagudott rám a történtek miatt és nem tudom,hogy mit tegyek,hogy megbocsájtson.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 13. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát, ha ennyire megharagudott rád a pasiügy miatt, hogy már egy éve nem is keres, talán nem a legjobb olyankor felvenni vele a kapcsolatot, mikor már a pasinál is laksz.
2011. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az édesanyád és beszéld meg vele a dolgokat. Mondd el neki amit szeretnél, és ha úgy gondolod, hogy partner ebben, akkor folytasd, és építsd fel újra a kapcsolatotokat. Biztos te is nagyon hiányzol neki, csak a büszkeség miatt nem keres.
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen beszélned kéne anyukáddal, de nem most. Gondold el, ha neki a volt feleség jó barátnője, valószínűleg azonosul az ő szempontjaival. Ami pedig valahogy úgy hangozhat, hogy ez a taknyos csitri, aki x év házasság után elvette férjét, és most hozzá is költözött, még meg is jelenik büszkélkedni evvel. Nem a legjobb időzítés!


Szerintem jobb lenne, ha várnál egy kicsit. Nagyon friss még ez az egész dolog, de idővel le fog csengeni azért. Ha eltelik egy-két év, és tényleg le is tettetek valamit az asztalra, mint pár, már máshogy fogja kivenni magát az egész helyzet. Esetleg még azt is elhiszik, hogy komolyan gondoljátok a kapcsolatot, és nem csak olyan okokból vagytok együtt, amik elég gyakoriak hasonló esetekben. Biztos, hogy akkor anyukád is szívesebben fogadná a békülési kísérletet, hisz nyilván a lánya vagy, és talán nem szívesen gondol rólad olyan dolgokat, amik most alighanem megfordulnak a fejében. De ha most odamész "büszkélkedni", pont a negatív érzéseit erősítheted.


Szóval tarts ki, hisz ha hosszútávra tervezel, nem kell minden egy nap alatt megoldani! Rendbe fognak jönni a dolgok, hisz minden csoda három napig tart, és ami most felháborítónak tűnik, később már nem lesz az. Csak ki kell várni.


Föl a fejjel!


N32

2011. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Boldog vagy a pasival?

Ha igen, akkor gondolkodj el azon, hogy neked mennyivel van kevesebb jogod boldognak lenni, mint annak a másiknak?Anyukád boldogsága pedig a te boldogságod kellene hogy legyen, nem pedig azt szem előtt tartani, mit mondanak mások.Várj egy kicsit, az előző jól írta.

2011. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy az élet arról szól, hogy addig keresi az ember a párját, míg meg nem találja azt, akivel boldogan leélné az életét. Ha nálatok ez így van, akkor nem számít sem a volt házasság, sem anyukád barátsága a nő felé. Ezt anyukádnak és a barátnőjének kellene megértenie, és utána jöhet rendbe minden. Tehát azzal, hogy anyukád barátnője volt a felesége a fickónak, azzal a természet, a sors, az univerzum nem lett betáblázva, hogy na akkor most ez így lesz és kész. Általában az emberek ezt nem tudják így felfogni.
2011. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vard meg mig o beszel vld
2011. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden oké,de a nagy kérdés:mi van,ha majd téged is megcsal az a pasi?vagy rájön,hogy netán túl gyerek vagy neki?
2012. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!