Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg van olyan ember,...

Jelenleg van olyan ember, akire irigy vagy? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
68%
Én szinte minden emberre irigy vagyok.
2011. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
42%

Sosem voltam irigy típus. Én önző vagyok inkább. De nem vagyok irigy vagy féltékeny mások sikerére/családjára/pénzére.

Sőt, az az érzésem már régóta, hogy egy-két barátom, rám irigy, azért mert fiatal korom ellenére különélek, a párommal.

2011. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ilyen tavaly volt, irigyeltem bátyámékat, mert született egy babájuk, és már én is nagyon akartam volna. Azóta eltelt egy év, és most már nekem is van babám, de már nem értem miért irigykedtem, megőrjít a kiscsaj. Kis bőgőmasina. :):):) Na jó, csak vicceltem. :)

Amúgy ez egy egészséges irigység volt. Nem szóltam be nekik, és nem is ordítoztam otthon mérgemben. :)

Viszont barátnőm meghülyült amikor vettem egy digitális fényképezőgépet, kb. 3 hónapig nem szólt hozzám emiatt. Most már röhögök rajta, de akkor nagyon nem értettem miért kell ezt csinálnia...és vicc, mert azóta is ha feljön a téma, akkor le tudná harapni a fejem, mert hát hogy képzelem hogy nekem van olyanom, ami neki nincs.

2011. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan nincs, de ha pl. valaki érdemtelenül gazdag, és nem tett le semmit az asztalra, az dühít. Ha tett is érte, nem irigylem tőle.
2011. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
51%
Nincs senki, akit irigyelnék.
2011. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok irigy senkire, mert az lelki betegséget is okozhat. Viszont azt sem szeretem, ha ràm irigyek, anélkül, hogy tudnàk, mit kell tenni azért, hogy az ember jó hàzassàgban éljen. Lehet azon amin én màr àtmentem a férjemmel, az irigyeim megfutamodtak volna.

Nekem nem az anyagiak, a kocsik és ilyen dolgok adjàk a boldogsàgomat, a csalàdom azok akik értékek nekem.

2011. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sógoromra. 44 éves, nem dolgozik, anyuci eltartja, főz, mos rá. Ő meg csak döglik egész nap, tv-t néz, meg eljár horgászni. Ha úgy tartja kedve hetekig, hónapokig folyamatosan iszik és dohányzik, ennek ellenére jobb a vérképe, mint egy újszülöttnek. Én állandóan dolgozok, meg a párom is, hogy meglegyen mindenünk, nem dohányzunk és csak ritkán iszunk alkoholt, sőt próbálunk egészségesen táplálkozni, mégis mindig rossz a vérképünk, meg mindig előjön valami betegség.
2011. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
61%

én az unokatesomra vagyok az.Vagy ezt nem is tudom minek nevezzem...En megveszek xy cuccot pl.1 számítogépet.(Mondjuk kiemelek 1 alkatrészt)Vettem 1 220€-s kártyát.Erre ő,neki is kell 1 .Neki nincs rá pénze hát sporol vár vele mondjuk fél v 1 évet, utána megveszi és villog előttem azzal h neki milyen van.Es hozzáteszi:"a tied is jo...én nem vennék másikat a helyedben..."-de ezt gondolom csak azért mondja h ne vegyek jobbat mert akkor neki megint jobatb kéne vennie.Mert azt nem bírja ki h nekem vmi jobb legyen.Persze ez fordítva is igaz de ha mondjuk hasonlo teljesítményut venne még nem is zavarna.Ezek után irigy vagyok rá h neki már megint jobb van nagyobb van stb. mint nekem.

Pl. most megint én akarok venni 1 Galaxy S-t (eddig azt mondta h ő annyi pénzt nem adna ki érte mint amennyibe kerül)De már 1 év mulva fontolgatja h ő majd S2-t fog venni,"mert addigra ugyis lemegy az ára...".Felnyomja a pumpám mindig, ilyen baromságokkal.

2011. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
30%
Nővéremre, jó férjet választott magának (pedig eleinte nagyon nem így tűnt), jól élnek anyagilag és családilag is, én rosszul választottam, pedig én vagyok a szebb, csinosabb, vékonyabb, és még buta sem vagyok, de hát ez van. Amúgy el lennék az életemmel, mert annyira nem vészes a helyzet, de ha találkozunk mindig érzem, hogy neki jobban alakult az élete, és nehéz utána újra szépen látni a sajátomat, pedig jó a viszonyunk.
2011. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
89%

irigy vagyok arra aki tökéletesen néz ki és mellete egézsséges és családja is szereti..

közbe ez nekem is megvan,csak nem nézek ki tökéletesen:) de első az egézség és a család..ugyhogy:)

2011. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!