Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek egy fiú középis...

Ajándékötletek egy fiú középiskolai ballagására?

Figyelt kérdés
Nem rokon, de meghívtak, és nem tudom, mit vehetnék. Olyan 5-10ezer Ft körülre gondoltam.
2011. ápr. 14. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tesómnak egy ffi oldaltáskát veszek, amibe a laptopja is belefér, és továbbtanuláskor használhatja. Másik tesónk egy szép órát vesz neki. Bár az óra nem fér bele ebbe az árba.
2011. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

továbbtanul? Esetleg valami drágább könyv, ami ebbe a képbe belepasszol.

Vagy egy gravírozott toll.

2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Borítékba pénzt, amennyit ajándékra is szánnál!Valószínű, hogy gyűjt valamire, esetleg venni akar magának valami értékesebbet, amihez pótolhatsz.Tavaly ezt kértem/kaptam mindenkitől, mert én magamnak szerettem volna megvenni azt, amire vágyok!


Esetleg valamelyik cipőboltban (nem csak cipőboltban)lehet venni ajándékutalványt!

2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tanul tovább, még szakmát fog tanulni ugyanabban az iskolában. :/
2011. ápr. 14. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 10-est borítékba.
2011. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen alkalmakra a pénzzel az a bajom, hogy azt akár el is piálhatja a következő buliban, és semmi maradandó emléke nem marad róla.

Tudom, hogy én is örültem, hogyha pénzt kaptam, de már fogalmam sincs milyen marhaságra költöttem. Az ajándék meg azóta is eszemben van, hogy ki mit hozott. Pedig már bő tíz éve volt.

2011. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha nem vagy rokon - csak barát -, akkor a boríték nem illik.

Furán nézne ki, ha a barátnőm egy borítékot dugna az orrom alá a ballagásomon. :/

Legyél karakán, és hívd fel a tesóját, vagy a szüleit, és kérdezd meg, mit szeret, mi a hobbija, minek örülne. Vagy őt magát kérdezd meg.

Mondjuk egy ezüst karkötő (ha hord ilyet), vagy nyaklánc már kijön 5-10 e Ft-ból is.


Üdv!

2011. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak rokonoktól kaptam pénzt a ballagásomon. :/ Úgy gondolom, egy korabeli lánytól ez nem illik.
2011. ápr. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!