Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Upsz! Most mit csináljak?

Upsz! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjem lefeküdt aludni, de odaadta a telefonját, mert várt egy fontos visszahívást, hogy vegyem át az üzenetet. Valamit megnyomtam és véletlenül kikapcsoltam a készüléket :/

A kártya PIN kódját nem tudom, így vissza se tudom kapcsolni :(

Nekem nincs meg a száma annak, aki hívta volna, így a saját telefonomról se tudom elérni, viszont 1-2 óra múlva már nem lesz elérhető...

Férjem nem fog örülni, hogy sikerült kinyomnom a telefont (én se örülnék). Ötlet?


2011. ápr. 15. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ébreszd fel a férjedet?
2011. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
esetleg...
2011. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
3 órát aludt éjjel, szerintem mélykómában van, én se örülnék, ha ilyenkor felébresztenének. A kérdést is azért tettem fel, mert a "nyilvánvaló" megoldás most nem járható út.
2011. ápr. 15. 16:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Más megoldás pedig nincs.
2011. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
pedig más út nemigen van, jobb ha felébreszted, 2 másodperc alatt elmakogja neked a pin kódot, még mielőtt leblokálod a telefont költsd fel
2011. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Milyen már, hogy egymás pin kódját sem tudjátok? nagy bizalom....amúgy tényleg ébreszd fel, ha nem tudod, hisz így más hívásátirányítást sem tudsz kérni.
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na és ha 3 órát aludt, attól még fel tud kelni 5 percre. Ha meg nem tetszik neki, akkor nem lesz fogadva a hívás, és azért fog morogni mert elbénáskodtad a dolgot. Ne legyél már ennyire anyámasszony katonája :/ Elvégre felnőtt nő vagy....
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
A világért fel ne ébreszd a férjed, ez most úgy marad.
2011. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jajj. keltsd fel 2 percre mert máshogy nem fog menni.
2011. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért kellene tudnunk egymás pin kódját? Ha valamiért kell a telefonja, elkérem, akkor meg úgyis be van kapcsolva.
2011. ápr. 15. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!