Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim úgy buliznak mint a...

Szüleim úgy buliznak mint a tinédzserek. Nektek is?

Figyelt kérdés
46-43 évesek, de szombatonként ugyan úgy csörög a telefonjuk mint nekem. "Na akkor hova mennyünk ma?" Hajógyárira szoktak menni, reggel 6-ig, nyáron meg Flört, vagy Palace. Pár éve játszák ezt, nem nézik ki őket ilyen helykről?
2011. ápr. 16. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felénk ez nem divat. Mármint ilyen korú hajadon/nőtlen emberek járnak ilyen helyekre,de házasok egyáltalán nem.
2011. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem...
2011. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Prűdkéim, a 30-cas 40-es korosztály már nem is járhat szórakozni? Nekik a TV előtt a helyük és a kor kötelez a becsökött komolyságra???
2011. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nálam pont fordítva van!:) szüleim minden ilyen helyet utálnak, még a tesóm szalagavató báljára sem mentek el. anyum 41 éves, de mindig azt hallgatom tőle, hogy ő még sose volt dizsiben. ennek ellenére nem azok a maradi szülők, és mivel én 2.gyerek vagyok, velem sokkal engedékenyebb is. szerintem örülj neki, hogy fiatalosak a szüleid, max. próbáld úgy intézni, hogy ne fuss össze velük a buliban. (persze ez is attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok :)
2011. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Prűd lennék, csak mert nem látok ilyen korú házaspárokat a szórakozóhelyen????? Fogalomzavarban vagy.

Én lennék a legboldogabb, ha a szórakozóhelyek tele lennének ilyen korú emberekkel.

2011. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Én anyuval együtt járok bulizni, és mindig kérdezik, hogy a nővérem? :D

Ő 34 (kinéz 24nek, jobb alakja van, mint nekem :D), egyszer osztálytársam rá is mászott XD én pedig 16 vagyok :) szerintem jó poén :)

2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy futja erre, sokaknak nem hidd el!
2011. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi ugyan ezt csináljuk!Csak annyival megspékelve, hogy a fiunk szívesen jön velünk.Már megvan a jegy a Balaton Soundra, de a szigetre is együtt járunk, igaz, mi közöttünk nincs generációs különbség. A fiunk 18, én 34, az apja 36 éves.El sem hiszik, hogy a szülei vagyunk.
2011. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak helyeselni tudom:-)

Sokkal jobb mintha otthon néznének valami tré sorozatot a tévében, vagy egymás agyára mennének.

Hajráhajrá!

Irigykedem:-)

2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jujj micsoda dolog ez!! és képzeld, a nagyi és a papi 80 évesen még csókolóznak.

Persze nem előttünk, csak úgy egyszer észrevettem.

Ronda dolog ez

pfújjj

:)

2011. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!