Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lehet?

Nekem miért nem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Már 2 éve akarok egy görkorit, de nem kapom meg.

Mostmár nagyon elegem van mivel a barátnőim hívnak ide meg oda korizni és mondhatom,h nekem nincs..

Szinte az egész suliba van mindenkinek :@

Hozzáteszem,h nem szoktam kérni nagyon semmit még ruhát sem.. és nemis kaptam szinte egész télen.. Még telefonom sincs..

Anya azt mondja persze,h nem vagyunk rászorulva de mégse vesz semmit..

Miért? Annyira rosszul esik..

Mások meg mennek már kifele korizni mert jó idő van.. -.-

Mondtam anyáéknak de aztmondják,h majd jövőre.. OMG

13/L ..


2011. ápr. 21. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy tényleg nincs pénz. De lehet használtan is venni, nagyon olcsón! Csak kérjed tovább otthon. Kérdezd meg, miért. Keress a neten olcsót. Vagy menjetek bolhapiacra, s ott vegyetek.Talán adna valaki egy kinőttet neked?! Érdeklődj a (nagyobb lábú) ismerősöknél!
2011. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
menj szórólapot osztani vagy kérdezd meg a szomszédokat nem kell e megsétáltatni a kutyát (némi pénzért) vagy valami ilyesmi, és akkor megveheted magad
2011. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél magadnak.

Mondd el anyukádéknak, h ez neked nagyon fontos, adjanak munkát, amit egyébként nem te végzel, pl megpucolod az ablakot, és megbeszélitek, h ez mennyit ér.

Nagymamának is elmondhatod, biztos s besegít.

2011. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
2011. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Spórolj össze rá pénzt a zsebpénzedből, és vedd meg. 3000 ft-ért már kaphatsz a vásárlós oldalakon nézz körül, vagy ajánlj fel valamit cserébe, a www.ad6kap6 oldalon./pl régebbi már nem használt játékodat, kinőtt ruháidat/
2011. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nagyobb bajod se legyen ettől(:
2011. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
talán adnának pénzt ajándékba a rokonok?
2011. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is 500 forintért vettünk a vásárba, de szerintem Vaterán vagy teszveszen is lehet kapni potom pénzért.
2011. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Addig duruzsolj anyukádék fülébe, míg megveszik!

Nem igazán kapsz semmit, ahogy írod! Akkor ennyi kérésed igazán lehet, itt a nyár ki is használnád!!

2011. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerem az ilyen szülőket, az enyémek is ilyenek voltak. Gyerekkoromban nekem is hasonlóan rosszul esett, hogy nem kaptam meg olyan dolgokat, amelyen a barátaimnak már megvoltak, ezért például gördeszkázni nem tudtam velük menni, vagy számítógépes játékokat nem tudtam velük cserélgetni. Ez nagyon rossz érzés volt nekem is, mert így kimaradtam sokmindenből. Tudom, hogy az sem jó válasz, hogy majd jövőre, mert egy év is rengeteg idő ebben a korban.

Szerintem azt kell valahogy megértetni a szüleiddel, hogy szeretnél a barátnőiddel ilyen dolgokban részt venni, és nem akarsz kimaradni ezekből a közös programokból, mert így nem tudsz velük barátkozni, és kimaradsz a társaságból, és ez nagyon nem jó. Meg mondd azt is, hogy ezért van rá szükséged, nem azért, hogy a birtoklási hajlamaidat kiéld.

Ha végül belemennek, akkor pedig vigyázz, hogy ne a legolcsóbbat vegyétek meg, mert az lehet, hogy csalódás lesz. Inkább használtan egy jobbat, például a vatera.hu-ról.

Lehet, hogy azért sem akarnak venni, mert azt gondolják, hogy 1-2 év alatt kinövöd, ez esetben nyugtasd meg őket, hogy majd el tudjátok adni használtan.

2011. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!