Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek az alábbi...

Megsértődnétek az alábbi szitu miatt?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz a keresztelője 2 hónapos babánknak, már készülünk rá, anyám is, mióta megtudta, hogy lesz.

De a bökkenő az, hogy megfázott és nem biztos, hogy kikúrálódik a hétvégére.

Nagyon féltjük a babát, mert eddig még semmi betegséget nem szedett össze, ezért anyámnak finoman de határozottan célozgattam rá, hogy ha nagyon náthás lesz, hát...szóval "nem szeretnénk, ha vmit elkapna a pici".Erre ő sírva fakadt és azt mondta, hogy "Jaj, ne fosszatok meg tőle!"Engem ez a mondata mellbe vágott, hogy őszinte legyek, mert vhogy úgy jött le, hogy ez a célunk, és ezért mondtam.


2011. ápr. 21. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
megsértődnék anyád helyében és joggal ...anyádnak vegyél a patikában egy maszkot és kész...amúgy meg a vendégseregtől bármit elkaphat gyakorlatilag
2011. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem engem is megsértene.

Nekem van egy félevesem, de ha keresztelö vagy bármi is lenne, vagy lett volna, akkor sem mondanék ilyet föleg az anyukámank. persze ha puszilgatni meg ölelgetni akarná betegen, akkor más a helyzet, de csak elfér a templom valamelyik csücskébe, és még az utánna a vacsorán sem kell kézbe vegye meg közelébe legyen.

ha a férjed lenne beteg akkor azt is elküldöd otthonról?

megértem hogy kicsi, és még nem jó ha bármit is elkap, de attól hogy valaki beteg nem kapja el a kicsi is.

2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Meg lehet érteni téged, és édesanyád is. A kompromisszum az lenne, hogy elmegy a keresztelőre, de tartja a távolságot a babától (mint minden értelmes ember, aki képes gondolkodni) - feltéve, hogy meg tudja állni. Igaz, lesz még ott rajta kívül gondolom, egy rakás ember, ki tudja, kinek mi baja van, ennyi erővel egy burokba is zárhatnád a babát. Úgy edződik a szervezete, ha átesik bizonyos dolgokon, mint pl egy megfázás...
2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

A megfázást nem lehet elkapni,csak az influenzát. De ha vendégséget is csináltok,akkor a babád mástól is elkaphatja. Vagy akár a templomban is megfázhat.

Anyukád legfeljebb ne dajkálgassa a picit.

Nem kell mindentől félteni a babákat.

2011. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A gáz ott van, hogy pár napig ott leszünk a párom szüleinél, össze leszünk zárva a lakásba, szóval nem csupán egy alkalomról van szó.A párom szülei mikor meg voltak fázva, inkább önszántukból elnapolták a látogatást, nem kellett külön célozgatni rá...
2011. ápr. 21. 21:40
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem lesz nagy vendégsereg, csak szűk családi kör.Jah, ráadásul hatalmas herpesz nőtt az ajkán, ami márpedig fertőző.
2011. ápr. 21. 21:42
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
na az ilyen mindent túlaggódó anyáktól mentse meg a jóisten a gyerekeket..első gyerek, mi? :D
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Bocs, utolsó, de az anyádat!!!

A többieknek ment a zöld kéz, akik nem voltak bunkók!!!!

Nálunk beás romáknál, tudod, a CSALÁD az szent, ennyit erről!!!!!

2011. ápr. 21. 21:46
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
tudod mit, én a te anyádat nem szidtam...a mondat értelmezés meg nem az erősséged, mi? .... a bunkó meg nem én vagyok :-o...
2011. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukád is a CSALÁD tagja,nem? Ne foszd meg ettől, hogy részt vegyen az unokája keresztelőjén! Több ilyen alkalom nem lesz.
2011. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!