Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasságtörés mekkora bün?...

A házasságtörés mekkora bün? Nem oldoz fel a pap?

Figyelt kérdés
csak az orált türtem el nem történt meg minden hülye voltam és teljesen kivagyok ugy érzem ural az ördög. másnap a szoliban leégtem totál. talán ez a büntetés.mi lesz most velem?
2011. ápr. 22. 07:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

"Tűrtem el" - elmész a büdös p.csába, senki nem kényszerített rá, ne állítsd be úgy, mintha annyira rossz lett volna neked. Élvezted.


Remélem, a feleséged/férjed megtudja, és úgy kidob, mint macskát sz.rni. Megérdemelnéd, ja és hogy tudd: a pap ezért nem oldoz fel, a pokolra jutsz miatta!

2011. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem vagyok jártas a vallásban. De szerintem nem az a lényeg, hogy a pap feloldozzon és isten megbocsásson, sokkal inkább, hogy a párodnál elérd ugyanezt. A szoliban meg földi okok miatt éghettél le.
2011. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
bocsánat : Isten így nagy I betúvel
2011. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
félek gyónni menni teljesen kivagyok
2011. ápr. 22. 08:01
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled, legközelebb majd előbb gondolkozol!
2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 yuda ***** válasza:
85%
Én még olyat nem olvastam a bibliában, hogy valakit feloldozott volna pap- lehet összekevered Jézussal, de az más történet- nem említeném egy napon Jézust a katolikus papsággal.
2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
37%
Isten mindig kész megbocsátani,és nem a papnak kell megbocsátania,nem neki kell feloldoznia (mert hát ő nem is tud),hanem Istennek.:) Szóval ne félj ettől,ha a pap nem hajlandó,akkor vele van a baj...
2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyu már! 2. válaszoló vagyok! Ne a gyónástól félj, ha megbánod bűneidet, tuti a feloldozás.

A párod cseppet se foglalkoztat?????

2011. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
7. vagyok.Hát igen,azért a megbocsátásért sóvárgás kevés.Mi lesz a pároddal??
2011. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

szeretem őt. nem feküdtem le mással. ezért is bánt igy mert szeretem a férjem. a lényeg elmentem masszázsra, tetőtől talpig meztelenül kb 1 órát masszirozott aztán odaoda ért a keze és kiny..t. ez volt. nem tudom miert engedtem a férjemre gondoltam hogy ő csinálja és elélve...m.jöttek a dolgok és nem tudom miért nem álltam ellen ez volt.

a férjem mindig szeretni fogom.

2011. ápr. 22. 08:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!