Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne reagálnom? Mit...

Hogyan kéne reagálnom? Mit tennétek? Bízhatok benne? Félek

Figyelt kérdés

1hónapja járunk a barátommal.

és tegnap bejelölte közösségi oldalon az ex csaja, és sms-t is irogat neki a csaj.

nekem az eddigi kapcsolataimban mindig az ex volt a baj, megcsaltak régen vagy visszamentek hozzá.

ezért félek, hogy mostis ez lesz.

a barátom elmesélte hogy mit irt neki a csaj és hogy bejelölte de nem igazolt vissza neki.

de kezdek belezúgni a srácba, nem akarom elveszíteni és nemtudom félek.... aztmondta nem hagyja hogy közénk álljon a lány, mert fontos vagyok neki és fontos a kettőnk kapcsolata, és majd leállítja a csajt, ha nem áll le. de az sms.ére nem válaszolt. és kéri hogy bízzak benne, nem lesz baj!

de félek :(


2011. ápr. 22. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:

ez most valahogy annyira nem hiányzott:(

irta a kiscsaj hogy megbánta amit tett, békülni akar, és furdalja a lelkiismeret. (megcsalta a pasimat, és hazudott neki.) 1évig jártak, a csaj 17. én 19 vagyok a barátom 20.

2011. ápr. 22. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:

bízz benne.

amúgy a férfiak nem egykönnyen bocsájtják meg, ha megcsalják őtek. Nem fog visszamenni hozzá. Nyugi.

2011. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát készülj fel minden eshetőségre és bizz magadban ez a legfontosabb!Ne görcsölj rá erre az egészre mert akkor bevonzod a "bajt"! Kitartás és nyugalom!:) Tudom könnyü mondani de próbáld meg!
2011. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj és tényleg bízz a barátodba!:) Ha érdekelné még az ex, akkor nem is szólt volna neked és nem is mutatta volna meg az sms-t. Nem reagált rá, ami azt mutatja hogy nem kíván foglalkozni vele.

2011. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt már egy ugyanilyen kérdés ma? Vagy én emlékszem rosszul?
2011. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha bejelöli akkor mivan? Nekem az összes exem ott van az ismerőseim között, hisz ismerem őket...
2011. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a facebook egy ismerősöket nyílvántartó adatbázis.

az exét nyílván ismeri az ember.

2011. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátod hozzáállása alapján én azt hiszem megbízhatsz benne. Ne tegyél semmit, szeresd, érezd jól magad és ne idegeskedj olyan dolgokon amik nem történtek meg.
2011. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!