Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy ok...

Mi az oka annak, hogy ok nélkül utál az apám?

Figyelt kérdés
Nem fejtem ki, mindenki érzi, hogy utálják vagy szeretik. Ez kb. 10 éves koromban tudatosult bennem. Először azt hittem nem tőle vagyok, de igen. Rengeteget gondolkodtam rajta, hogy mit tettem kis koromban "ellene", de nem jöttem rá. Van egy 4,5 évvel fiatalabb húgom, őt imádja.
2011. ápr. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos van oka, de ezt csakis tőle tudhatod meg.
2011. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez elég sajnálatos, nincs elég indok arra hogy valaki utálja a saját gyerekét...bármivel is áll elő, elszomorító hogy ezt át kell élnie egy gyereknek
2011. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy ok nélkül.
2011. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18
2011. ápr. 23. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

21:56 oké hogy valami oka van! de nem mondjátok már komolyan hogy tényleg hibás ilyenkor egy gyerek? ?

bármi történt is egy felnőtt embernel tudnia kell kezelni, és nem a gyerekre kivetiteni

2011. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 évesen már le kellene ülnöd vele őszintén beszélgetni szerintem
2011. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!