Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hidegülhettem el ennyire...

Hogy hidegülhettem el ennyire az öcsémtől?

Figyelt kérdés
Pár éve még bármiről tudtam vele beszélgetni, mindent együtt csináltunk, de kb. 2 éve kamasz korba lépett és teljesen megváltozott, 1 szót nem lehet vele váltani normálisan. Én is voltam kamasz, de nem voltam ilyen. Teljesen megváltozott az életfelfogása, a húsvéti vacsorát is a Facebook előtt töltötte, a családja nélkül. Bandázni jár, köpköd az utcán, stb. hogy lehet 2 testvérnek ennyire más személyisége? Nagyon fáj, hogy elvesztettem az öcsém.
2011. ápr. 23. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

elvesztetted? mi az hogy elvesztetted? ha ott ül a gép előtt akkor hogy veszthetted el?

Jézusom

ülj le vele és beszélj hozzá őszintén, mond el hogy mit érzel

hogyha csak annyi a baj hogy kamasz akkor ő is meg fog nyilni és minden ok lesz

2011. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be se lehet menni a szobájába, maxon hallgatja a techno zenéit.
2011. ápr. 23. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem vesztetted el. Ő most ebben a korban van..nem akarja, h cseszegesség :) És neki minden cseszegetés, ami nem úgy van, ahogy ő elképzelni.


Illetve, attól mert testvérek vagytok, még tök mások lehettek. Ne aggódj, ki fogja ezt az egészet nőni.

23/N

2011. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a furcsa, hogy én egyáltalán nem voltam ilyen ebben a korban.
2011. ápr. 23. 22:11
 5/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én is teljesen más vagyok a tesómtól.Ő hallgassa ezeket a divat szemét zenéket én metált hallgatok ő hatalmas keresztény én meg nem is hiszek istenben és én is keveset beszélek tesómmal de nem vesztett el.
2011. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért FB előtt tölteni a vacsorát...meg utcán köpködés. Minél előbb beszélgess el vele, mert még a végén ilyen marad és nem változik meg.
2011. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden kamasz srác ilyen,ezen nem kell kiakadni ennyire.Régebben más világ volt,még ha csak 2-3-4 évvel ezelőtti világot is nézzük.Most ilyen korszaka van,majd kinövi.Szerintem is hagyd inkább,max.annyit mondj meg neki,hogy rád bármiben számíthat,és bármikor szívesen beszélgetsz vele,ha van kedve,de ne lógj folyton a nyakán,azt nehezen bírják,tapasztalat!:)

17/L

2011. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én öcsém is ilyen, gyerekkorunkban tök jól elvoltunk, de mióta kamasz, mindenbe beleköt, veszekszik, felesel, semmi se jó neki. Mindenki mondja, hogy majd kinövi, de már 18 éves, lassan tényleg kezdhetné kinőni...
2011. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!