Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni neki?

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves múlott februárban, nem rég lépett ki egy kapcsolatból, ahol a pasi elég szemét volt. Igazából mindig csak a második volt a barátnőm, csak arra kellett, hogy mindig legyen mellette valaki. Én már az elején mondtam neki, hogy ennek nem lesz jó vége, de nem hitt nekem. Most végre rájött, milyen görény a srác, viszont beleszeretett egy 14(!!) éves kissrácba. Nem tudom, hogy mi lesz ebből, de én aggódom érte. Szerintem csak örül neki, hogy valaki érdeklődik iránta és rendes vele. Alapból nincs is vele semmi baj, ha barátkozik a kissráccal. De ma már smároltak. Én mondtam neki, hogy mit gondolok, de azt mondta, hogy ő tudja mit érez. Én viszont 14 éve ismerem. Hogyan segíthetnék neki, hogy megkíméljem egy újabb pofáraeséstől?
2011. ápr. 30. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátnődnek,hogy ezt még büntetik is

ha 14 évessel kavar...

Egyébként nem sokat tehetsz!Max.mondod neki,hogy téved!

De neki kell erre réjönnie,akkor majd ott hagyja a kisrácot...

Nekem 18 évesn 25 éves pasim volt.El sem tudtam volna képzelni,hogy egy általánossal kikezdjek...bazzz...

2011. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már elmúlt 14 akkor nem bünteti a törvény.

Egyébként nekem a 20 éves barátnőm jött össze egy 15 évessel. Tudod nem minden az életkor. Ők nagyon jól megvannak, mert lelkiekben teljesen összeillenek, és nehogymár azon múljon, hogy ilyen idősen ez de ciki... Persze, 10 év múlva meg a kutyának nem tűnne fel...

Szerintem hagyd őket békén.

2011. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!