Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (lent! )

Szerintetek mit tegyek? (lent! )

Figyelt kérdés
Most volt a falunap és volt egy fiú aki nagyon megtetszett.Nem mertem hozzá odamenni, így nem is tudtam vele megismerkedni.. Már nincs itt a faluban de én csak rá tudok gondolni... Néha összenéztünk meg minden de nem vagyok benne biztos hogy tetszek-e neki... Próbáltam megkeresni internetem de nem találom mivel még a nevét sem tudom... :/ szerintetek hogyan tudom megkeresni?? (a fiú külföldről jött egy tánc csoportal.)Kérlek ne nézzetek hülyének, mert tényleg komoly és sürgősen szeretnék válaszokat. (egyszerűen nem tudom őt elfelejteni.:/)
2011. máj. 1. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

kanos vagy, rádférne egy szűzoltó

IQ-ilag kevés vagy hogy megtaláld, ha még a tánccsoport nevét sem tudod, akkor nincs esélyed

irj nekem privit vtnagykanizsa@gmail.com majd én segitek

2011. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tehát akkor külföldi a srác? akkor már árkon bokron túl van, szóval felesleges utána kajtatnod.

az hogy egyszer kétszer rád nézett nem jelent semmit, mész utcán te is ránézel az öreg apókára nem? apóka azt higgye hogy tetszik neked?

tánccsoport tagja volt, illene tudnod mi a neve a csoportnak. ha nem tudod, akkor is könnyen kiderítheted, biztos volt szórólap mely a programokat hirdette... beírod a netes keresőbe vagy facebookon biztos van közösségi oldaluk... ha sehogyse találod akkor érdeklődj róla azoknál a falubelieknél akikkel együtt láttad a fiúcskádat.

sok sikert!

2011. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindez mennyiben kapcsolódik a családodhoz?
2011. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdezz utána a szervezőktől mi volt a neve a tánc csoportnak,

amint megvan a csoport neve, a tagoké is meglesz, higyjh nekem, vagy ha van türelmed a következő évi faléunapon figyeld, hátha eljön ujra!

Kérdezz utána mi volt a csoport neve!

ne hidd hogy veszett ügy!

a mai világban millio modja van a kapcsolat fenntartásnak távolságtol függetlenül.

ez már nem a 60 as évek

2011. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!