Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a párodnak olyan ruhadarab...

Van a párodnak olyan ruhadarabja, amiben ha megjelenik cikinek érzed? Megmondod neki?

Figyelt kérdés
biztos mással is előfordult, h odajött a párja egy találkozóra és vmi nagyon gáz cucc volt rajta, de annyira, h már kínosan érezted magad. Mi volt az? Megmondtad neki? Az én barátom rokonlátogatóba jött a lábánál két számmal kisebb strandpapucsba, teljesen kilógtak a lábujjai, és úgy csoszogott... :D
2011. máj. 7. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jajj hát én nagyon jót nevettem volna a helyedben a pasidon... lábujjkilógató papucs :DDD


megmondom a férjemnek, ha valami ciki ruha van rajta :)


egyszer vett fel olyat de az is aranyos volt.

mikor megismerkedtünk egy fehér kapucnis pulcsi volt rajta. aztán még hónapokig az volt a kedvenc ruhadarabja de idővel foltos lett, zsebe elkezdett leszakadni, stb. így eltette a szekrény aljára. aztán egy évfordulónkon évekkel később azzal lepett meg, hogy azt a pecsétes szakadt pulcsit vette fel a randinkra :DDD

2011. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Van egy agyonmosott, 50-szer megfoltozott fehér Budmil pólója, azt szoktam neki cikizni, hogy egyszer az lesz az ablaktörlő rongyom. :)

22l

2011. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Exemnek volt egy lyukas, szétrugdosott Adidas edzőcipője (amiben a 90-es évek elején nyomultak) úgy kellett lekönyörögnöm róla, mert folyton azt akarta volna felvenni, pedig tele volt jobbnál jobb cipőkkel. A mostani barátomnak nincsenek ciki ruhái, ő inkább azzal szokott kényelmetlen helyzetbe hozni, hogy amikor meg kell jelenni valahol és én szépen felöltözök, ő sokszor alulöltözik.
2011. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A farmerjai... csak akkor szabadul meg tőlük, amikor a lába között már kb. tenyérnyi lyuk van. Kiborít... de egyszerűen nem hajlandó újat venni. És csak akkor szánja rá magát, amikor már naponta 5-ször szólok rá, vagy amikor behúzom a boltba, a kezébe nyomok 3 nadrágot, és bezavarom a próbafülkébe. :)
2011. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jó az ízlése, úgyhogy az elmúlt 7 év alatt ilyen még egyetlen egyszer sem fordult elő...
2011. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van.Meg is mondtam neki, hogy borzalmasak a téli sapkái ( hála az égnek most egy jó darabig nem fogom látni). Az egyikben úgy néz ki, mint egy bohóc, a másik meg lányos. Igaz, ő meg két tökjó pulcsimat szólta le. :(((

Az exem meg nagypapa szandált hordott zoknival. Nagy nehezem a zoknit lekönyörögtem róla, de a szandált nem sikerült.

2011. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!