Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet/ kell ilyenkor írni?

Mit lehet/ kell ilyenkor írni?

Figyelt kérdés

Munkát keresek találtam tegnap egyet, a foglalkoztatás úgymond házvezetői poszt.

Ezt írtam nekik :Üdvözlöm


Olvastam a hirdetést expressen és szívesen elvállalnám mert munkára lenne szükségem :)


18éves múltam, szeretek takarítani és tudok főzni is...bármilyen munkát elvégzek amit ki adnak örülnék ha lehetőséget adna

és betudnám ezt bizonyítani :)

várom válaszát és ha van kérdése felém azt is :)

képet is tudok küldeni ha szükséges :)


köszönöm


és megkértek hogy még írjak magamról, de fogalmam sincs hogy mit lehetne =/ segítenétek?


2011. máj. 9. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elküldted, és erre válaszoltak? Szerintem mellőzd a hangulatjeleket, hivatalos helyre írsz. Ha én lennék a munkaadó helyében, ilyen levélre biztos nem válaszolnék. Figyelj oda a helyesírásra, például 18 után space, ez a hármas pont sem kell, elég a sima. Új mondat nagybetű. Tartalmilag tagold a szöveget, ami egybe tartozik, az egy bekezdés, nem kell mindent új sorba írni. Tölts le egy Europass önéletrajz sablont, és azt küldd el nekik. Ez azért jobb szerintem, mert be kell írnod kompetenciákat, és ebből sok dolog kiderül. Ha nincs ötleted, regisztrálj a felvi.hu-ra, ott találsz önismereti teszteket, amiket ha kitöltesz, akkor kiírja, mik a te erősségeid, tehát még gondolkodni sem nagyon kell :)
2011. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egy álláslehetőségre ne rakjál már :)-ket

Szerinted így komolyan fog valaki venni? :S

Ezenkívűl hivatalosan kéne írni. Ez így kicsit gyerekes.


Olvastam a hirdetést expressen és szívesen elvállalnám mert munkára lenne szükségem :)


helyett:


Tisztelt blabla

Expressen olvastam a hirdetésüket, jelentkezni szeretnék rá.


mert munka kéne- ez mi? nyilván azért jelentkezel mert kéne :S

ajaj

2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"bármilyen munkát elvégzek amit ki adnak"

Ezt nem irnam, hazvezetoi posztot keresel, nem barmilyen munkat.

Nem konyorogsz, esdekelsz a munkaert, hanem csak megpalyazod, mert ugy erzed alkalmas vagy ra.


"mert munkára lenne szükségem"

Aha, altalaban aki munkhirdetesre valaszol, annak mind munkara van szuksege. Ezert valaszolsz, nem azert mert unatkozol.


"betudnám ezt bizonyítani"

Ezt? Mi az?

A poziciohoz kello tudasodat, gyakorlatodat, jo hozzaallasodat, at igen.


Tobbit elozok leirtak.

2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tisztelt xy


Mellékelten küldöm fényképes önéletrajzom


Önéletrajz


Név: . .


Születési idő: xxxx


Cím: xxxx

Telefon: xxxx


e-mail: xxxx



Tanulmányok:

- xxxx

- xxxx


Személyes kompetenciák:


Nyelvismeret: alapfokú angol


Számítógépes tudás: Microsoft Word, Excel, Power Point, Internet teljes körű használata


Vezetői engedély: M kategória


Szabadidős tevékenységek: kirándulgatás, olvasás, főzés, internetezés, zenehallgatás, kertészkedés,


Magamról: Jókedvű, megbízható barátságos lány vagyok sok rétegű képességgel megáldva


kelt: Hajdúhadház, 2011. május 9.


Üdvözlettel:

xxxx



ezt elküldöm szerintetek jó?

2011. máj. 9. 16:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az önéletrajzot Word dokumentumban szerkeszd meg, és csatold az e-mailedhez.


És ne csak annyit írj, hogy küldöd, hanem hogy ki vagy és mit akarsz (az állásra szeretnél jelentkezni).

2011. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

internet kis i, ezt a "sokrétegű képességekkel vagyok megáldva" szöveget meg felejtsd el.


Mielőtt jelentkezel egy munkára, nézz már utána pár fejvadász oldalon, hogy mit is várnak el egy komoly jelentkezőtől. Fiatal vagy még, nem baj, ha nem tudod, de vedd a fáradságot ahhoz, hogy utánajárj. Hiszen kell a munka, nem?

2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A smiley-kat vedd ki, és nézd át alaposan a helyesírást.
2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!