Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a gusztusta...

Szerintetek melyik a gusztustalanabb?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismerkedtem valakivel. Ekkor én még gyerekeim apjával éltem 1ütt, és amíg nem voltam benne biztos hogy szeretem a másik pasit, addig le is feküdtem az élettársammal. Most 6,5 hónapja vagyunk 1ütt azzal akivel a tk-n ismerkedtem meg és felmerült a lehetőség hogy az előző élettársának a most született kislányának a párom lehet az édesapja, vagyis kiderült, hogy mikor már engem ismert és azt mondta szeret meg ilyesmi-elmondása szerint 1x- nosztalgiáztak egy kicsit! (Akkor mi még nem is találkoztunk, csak telefonon beszéltünk, de előre látható volt hogy komolyabb kapcsolat lesz belőle!) Tudom, a megcsalás nem megcsalás ha mi még nem voltunk 1ütt, de azért csak rosszul esik a dolog! Szóval ki csinálta rosszabbul? A párom vagy én?
2011. máj. 9. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem verseny. Mindkettő gusztustalan.
2011. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem jobb egyik sem a másiknál. vállaljátok a következményeket emelt fővel. ezen, h melyik rosszabb kár vitatkozni/gondolkodni...
2011. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondom, hogy gusztustalan, de nem jó egyik részről sem.
2011. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Azert becsuletedre valjon, hogy felismerted a sajat hibadat is. En mondjuk a te esetedet nem gusztustalannak neveznem, hanem tisztessegtelennek a volt paroddal szemben, mivel kihasznaltad. Most mar mindegy, hogy minek nevezitek, megtortent a dolog es a tovabbiak azon mulnak, hogy hogy tudjatok ezt kezelni.
2011. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindketten hosszas kapcsolatból léptetek ki, és a leírtakból itélve nem túl tisztességesen, nem túl szépen. De ha nagy a szerelem, egymásért vállaltátok az előző élet feladását, ne ilyeneken rágódj!!! Előre nézz, és hogy végre boldogok legyetek. Ő is épp kilépőben volt, szerintem simán belefér ilyen dolog. Nem megcsalás, inkább az elszakadási folyamat utolsó komolyabb része...
2011. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
holtverseny
2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha jól értem:

Több gyereked is van és miközben kamatyoltál az apjukkal,

eközben, már társkeresőn pasiztál nagyban!!


Hát ez elég gusztustalan!!

Magyarul, egy gyerekeit és a párját otthagyó/megcsaló mocskos ku**va vagy !!!

2011. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettőtöktől hányingerem van. Egyikőtök sem jobb a másiknál.

Csak a gyerekeiteket sajnálom, amiért ilyen szülei vannak.

2011. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
100%
egyformák vagytok, összeilletek. abszolút megérdemlitek egymást.
2011. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

00:26-nak és a többieknek is!

Azt elfelejtettem leírni, hogy 1x már 1 évet külön éltünk mert a gyerekek apja megcsalt! A gyerekek miatt mentem vissza, de nem tudtam neki megbocsátani! Én őt nem csaltam meg, mert legalább 5 héttel azelőtt mielőtt az új párommal lefeküdtem volna megmondtam neki hogy ez nekem nem megy mert nem tudom elfelejteni a megcslásait!! És a gyerekeimet nem hagytam el! Mindkettőt elhoztam és most megy a harc, mert az apja a nagyobbik gyereket elvitte az iskolából és nem akarja ideadni! Kezdődik a bírósági hercehurca, de a gyerekeimet nem hagyom!!!!! Soha!!

2011. máj. 10. 10:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!