Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S (kérdésedstb)

Mit csináljak? :S (kérdésedstb)

Figyelt kérdés
Nagymamám nem rég halt meg és nem tudom feldolgozni h meghalt... ti hogyan terelitek el a figyelmeiteket?:S annyira hiányzik megőrűlők:S segitsetek adhatok ötleteket elöre is köszönöm a válaszokat
2011. máj. 10. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha tudsz imadkozni, akkor imadkozz azert, hogy megtalalja a lelki boldogsagot, beket, s kivand azt, hogy oroknyugodalma legyen.

Aztan beszelgess hozza!

Amikor imadkozol, akkor a figyelmedet eltereled, sot megnyugszol, hiszen erte imadkozol.

2011. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyj időt magadnak. Csak ennek segítségével tanulsz meg együtt élni a veszteséggel.
2011. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fölösleges imádkozni..minek..engem a nagymamám halála után nem lehetett lenyugtatni és amikor már majdnem elfogadtam meghalt a nagypapám akit apukámként szerettem..kijárok a temetőbe hozzájuk mindig viszek friss virágot és lassan elfogadom h nincsenek többé....idő kérdése és te is el fogod fogadni
2011. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltsd olyanokkal az időt akiket a szívébe zárt. Anyukád (vagy apukád), tesód, további unokák, esetleg háziállatát vedd magadhoz.
2011. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak olyan rossz volt h amikor volta temetés láttam a koporsóba meg simogattam olyan, rideg volt nagyon fáj... (temetőbe nem tudok kijárni Pesten lakom és Ő Miskolcon élt ott van eltemetve) :( köszönöm még1szer az eddigi válaszokat!
2011. máj. 10. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az idő valóban mindent megold, csak sajnos nagyon lassan telik... Tudom milyen rossz lehet most neked, nagyon fáj az ilyen. Próbáld a barátaiddal tölteni a szabadidődet, és ne szégyelld jól érezni magadat :) a Mamád is biztosan azt szeretné, hogy ne szomorkodj sokat, tudja jól hogy mennyire szeretted, és ő is téged, de ez ellen sajnos nincs mit tenni...régen amikor a papám meghalt esténként mindig elmeséltem neki magamban hogy mi történt velem az nap,az ég felé fordulva :) (pedig nem hiszek istenben és nem vagyok vallásos) sokat segített, sokszor gondolok rá, de így sok idő után már sírás nélkül is tudok róla beszélni.

Részvétem :(

2011. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!


Erre sajnos nincs pontos válasz, mindenki máshogy dolgozza fel. Nekem az segített, hogy kisírtam magam. Mindenki hülyének nézett, amikor fél évvel a halála után is sírtam még a mamám után, de én így tudtam feldolgozni.

2011. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mostmár mind1 elterelem a figyelmem minden délután lovagolok egy órát 7ées korom óta lovagolok. Most valahogy meg nyugtatt h kifáradok és este csak le kell pihenni és igy kevesebbet gondolok rá :( 13L
2011. máj. 11. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!